חניבעל ממשיך לתקוף
חניבעל ממשיך לתקוף | צילום: חדשות 2

ההאקר הישראלי שמכנה את עצמו חניבעל, ממשיך את מתקפת הנגד שלו בזירה האינטרנטית בעקבות ההפלה של אתרי אל-על והבנק הבינלאומי. לאחר שכבר חשף פרטים של אלפי סעודים ברשת, הוא משגר היום הודעה מטעמו, ומפרסם רשימה של 30 אלף חשבונות פייסבוק וכתובות מייל.

"שמתי לב לאינטילגנציה הנמוכה של 0Xomar וחבריו", אומר חניבעל. "מדינת ישראל, אל דאגה, אתם מטופלים על ידי ההאקר הטוב בעולם, שהוא אני. אמשיך לתמוך בממשלת ישראל ולתקוף את מדינות ערב".

חניבעל הוסיף כי "בנוסף, קיבלתי אלפי מיילים של ערבים חסרי ישע, שמתחננים בפני שאפסיק לפרסם את חשבונות הפייסבוק כי זה מפריע לחוויות הגלישה שלהם. יש לי כ-30 מיליון כתובות מייל וסיסמאות של ערבים. אני אפרסם אותם במהלך חיי, והרשימה האישית שלי גדלה עם כל יום שעובר במאות אלפי כתובות".

הפצחן הישראלי ממשיך לספר ולאיים: "בנוסף, קיבלתי מאות מיילים מפוליטיקאים בכירים מצרפת ומדינות נוספות, שביקשו ממני לא לפרסם את הרשימה שיש לי של 10 מיליון חשבונות בנק. אז חברים, אם הרמטכ"ל, בני גנץ, או ראש הממשלה, בנימין נתניהו, יכריזו על מלחמת סייבר, אהיה חייב לפרסם את הרשימה הזו. בנוסף יש לי בערך 4 מיליון כרטיסי אשראי. רק תנו פקודה, ואעשה את זה!".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק