מי אמר שצריך להגיע עד לרחבת הכותל המערבי בירושלים כדי לשים פתק? מעכשיו גם ביוטיוב ובטוויטר אפשר לבקש בקשות לא וירטואליות בכותל הווירטואלי. היוזמים של האתר הם קבוצת "דיגיפרייר", שמגדירה עצמה "ארגון ללא מטרות רווח" ומציעה לכם הגולשים להביע משאלה על קיר התקווה האלקטרוני.

שפע של תמונות מהכותל, מוזיקה רוחנית ומנהיגים אמריקניים במהלך ביקורים בכותל, משמשים כרקע עבור הבקשות והתפילות של הגולשים. מי שלא מצליח לחשוב על תפילה או בקשה מקורית, יכול לראות בקשות של גולשים אחרים. ניתן לראות שם בקשות לשחרור גלעד שליט, ברכות הצלחה לאתר החדש, משאלות לאומיות למען ישראל ומסרים לא מסובכים או רוחניים מדי כמו "אוהב אותך מוצ'ו".

הכותל הוירטואלי המערבי (צילום: חדשות 2)
הכותל - אצלכם במחשב | צילום: חדשות 2

האתר נמצא רק בתחילת דרכו, אבל בהמשך מבטיחים שם שניתן יהיה גם להציג קטעי וידאו עם משאלות בקיר האינטרנטי. כנראה כדי להימנע מאי נעימויות, מבקשים יוצרי האתר "לכבד את האמונות של כל בני האדם מכל הדתות", ולאו דווקא של המאמינים היהודים.

האתר המעניין הזה הגיע אלינו במייל הגולשים של חדשות 2 באינטרנט. אם גם לכם יש סקופ, סיפור, תמונות, צילומי וידאו ואתרי אינטרנט מעניינים שתרצו שנפרסם - אתם מוזמנים לשלוח אלינו. הסיפורים הטובים יזכו להגיע באמצעות חדשות 2 לכל בית בישראל.

מיוחד: צלמו ברכה למדינה ושלחו אלינו