אלפי גולשים כבר שלחו לראש הממשלה בנימין נתניהו שאלה דרך ערוץ היוטיוב שנפתח לצורך פרויקט מיוחד של חדשות 2, יוטיוב וגוגל, כחלק מפרויקט ה-"World View" במסגרתו אתם יכולים לשאול את נתניהו כל שאלה שתרצו. השאלות הנבחרות יופיעו במשדר מיוחד שנקיים ביום רביעי הקרוב.

ריקי דרור, סמנכ"לית השיווק של גוגל ישראל, מדווחת כי התקבלו שאלות מכל רחבי העולם. "הגיעו שאלות מפקיסטן, ירדן, סוריה, ערב הסעודית, יפן וגם קנדה. יש שאלות מכל תחומי החיים, סטודנט שלא גומר את החודש, עובדת זרה שתוהה האם תגורש, ילדה בת 3 ששאלה מה הולך להיות עם גלעד שליט וגם שאלה של קנדי מיפן שאחרי הצונאמי מצא זמן להעלות שאלה. זה לוקח 30 שניות, ואתם כמובן יכולים להצביע ולהשפיע על איך הראיון ייעשה".

על הפרויקט הייחודי הסבירה דרור: "זה כבוד גדול, ישראל היא מדינה מרתקת, מעין מייצרת חדשות סדרתית. כבוד הוא לנו שראש הממשלה הוא אחד ממנהיגי העולם שמשתתף בזה". 

משך השידור, בהנחיית דנה ויס, יעמוד על 40 דקות ויכלול ראיון בעברית (אשר ישודר במקביל ב YouTube ובערוץ 2) וראיון באנגלית (אשר ישודר ב YouTube). את השאלות ניתן יהיה להעלות לאתר בווידיאו, בטקסט או בטוויטר (AskNetanyahu#).

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק