חדש בעולם הפורנו: מהדורת יוני של מגזין הפורנוגרפיה המפורסם בעולם - "פלייבוי", תצא בגרסת תלת מימד מיוחדת ותגיע אף עם משקפיים תואמות שיהפכו את חווית הקריאה למוחשית יותר מאי פעם. עם זאת, לפחות בינתיים, תוגבל החוויה התלת מימדית לגופה העירום של נערת החודש, הופ דבורצ'יק.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לדברי יו הפנר, מייסד המגזין, הדבר שקוראיו הכי רוצים לראות הוא נשים ערומות ולכן החוויה התלת מימדית מספקת להם חוויה חדשה שעוד לא התנסו בה במסגרת "פלייבוי". לדברי הפנר, הוא מקווה לנצל את הפופולריות של הטרנד החדש של סרטי התלת מימד וליישם אותו גם בשוק הפורנוגרפי.

"אני עצמי לא חובב גדול של תלת מימד. אני מסתפק בסרטים בשני מימדים", אמר הפנר בראיון ל"פוקס ניוז", "אבל אני חייב להיות קשוב למה שקורה בשוק. בסביבת הדפוס של ימינו, שמתחרה עם האינטרנט, חייבים ליצור דברים חריגים שימשכו אנשים".

"עם כל הכבוד לאינטרנט, אין תחליף ללהחזיק פורנו ביד"

לדברי בכיר ב"פלייבוי", אחרי שאנשים יראו את גופה העירום של דבורצ'יק מבעד למשקפי התלת מימד, הם יבינו שעם כל הכבוד לאינטרנט, אין תחליף לחוויה של להחזיק מגזין פורנוגרפי אמיתי ביד. "אנשים רוצים דברים שמחזיקים לאורך זמן ויש להם משמעות", אמר הבכיר.

ב"פלייבוי" מתכוונים להמשיך במסורת הזאת גם בחודשים הבאים, ואם יהיה ביקוש - אף להוסיף חלקים נוספים בעיתון בתלת מימד. כעת רק נותר לחכות ולראות מה תהיינה התגובות של ארגוני זכויות הנשים שבוודאי יתרעמו על המהלך.