אולי אלה הצלילים המדבקים או שמא תנועות האגן המהפנטות - תשובה חד משמעית עדיין אין, אבל מה שבטוח הוא שהלהיט של ביונסה "All the single ladies" מצליח לגרום לזאטוטים לזוז באופן כזה שאפילו יובל המבולבל מתקשה להבין.

הסינגל של הזמרת האמריקנית שוחרר אומנם כבר בנובמבר 2008, אבל ההשפעה שלו ניכרת היטב בבתים רבים ברחבי העולם גם כיום. ברשת האינטרנט עלו בשנה האחרונה עשרות סרטונים בהשראת הקליפ, בהם מככבים גברים בוגרים ומביכים, בעלי חיים עם חוש קצב ובעיקר תינוקות נלהבים.

זוחל לצלילי ביונסה

הזמרת ביונסה (צילום: חדשות 2)
גם תינוקות מאוהבים בביונסה | צילום: חדשות 2

קחו לדוגמא את קורי. פעוט ניו זילנדי בן שנתיים שהפך ללהיט יוטיוב בין לילה, לאחר שאבי תיעד אותו מענטז לצלילי כוכבת הפופ. "הוא בכלל לא ידע ללכת אז, אבל כששמע את ביונסה ברקע זחל במהירות, הרים את עצמו והחל לרקוד", סיפרו הוריו הגאים. מאז אותו סרטון הפך המנענע בחיתול לאטרקציה של ממש. כשלושה מיליון גולשים צפו בביצועים שלו ביוטיוב בלבד, והוא זכה לסיקור אפילו ברשת CNN.

ההורים של קורי, שהבינו את הפוטנציאל המסחרי בינוקא, מיהרו והקימו לו אתר משלו בו תוכלו לתרום לקרן הלימודים שלו או לרכוש חולצה בדמותו בעבור 40 דולר. ואם תהיתם - כן, אפשר למצוא אותו גם בטוויטר ובפייסבוק.