כך צופים בטלוויזיה באייפון
הסמארטפון הופך לטלוויזיה ניידת | צילום: חדשות 2

זה היה רק עניין של זמן, ועכשיו זו מציאות: האייפון או האייפד שלכם הם כעת גם מכשיר טלוויזיה. גאדג'ט חדש שהושק היום בישראל, העונה לשם "כרמל", הופך את הטאבלט והסמארטפון למקלט טלוויזיה ומאפשר צפייה ישירה בשידורי עידן פלוס.

הכרמל הוא אביזר קטן, פשוט וקל משקל, שמופעל באמצעות הכנסתו לתוך שקע הטעינה של האייפון או האייפד. באופן אוטומטי עולה אפליקציה שמאפשרת למשתמש לבחור ערוץ מתוך רשימת הערוצים. בנוסף לצפייה בשידורים החיים, הכרמל מאפשר גם הקלטה לצורך צפייה מאוחרת כמו בממיר מקליט, הפסקה בצפייה (גם בשידור חי) והמשך צפייה מאוחר יותר (למשל במקרה של שיחה נכנסת).

גם הטסים לחו"ל יוכלו להשתמש בכרמל לקליטת שידורי טלוויזיה מקומיים במדינות אירופה, ברוסיה, ובאוסטרליה ללא כל תשלום למפעילים המקומיים בחו"ל, ללא צורך בכרטיס סים מקומי, וללא חיבור לווי-פי.

היצרנית 'סיאנו' מבטיחה שהכרמל הוא רק הסנונית הראשונה בסדרה של מוצרים שתשווק במהלך השנה הקרובה, המיועדים לאפשר לכל משתמש של סמארטפון וטאבלט לצפות בחינם ובאיכות גבוהה בשידורי טלוויזיה. בהמשך הקיץ הם יציעו גם פתרון למכשירי אנדרואיד.

לא דורש חיבור פעיל לאינטרנט

בניגוד לאפליקציות ושירותים המאפשרים צפייה בטלוויזיה דרך האינטרנט, המוצרים לא דורשים חיבור כלשהו לאינטרנט או לרשת סלולרית, אלא קולטים ישירות את שידורי "עידן פלוס" של הרשות השנייה, הכוללים את ערוץ 1, ערוץ 2, ערוץ 11 ומספר ערוצי טלוויזיה ורדיו נוספים, שאף יורחבו בקרוב בעקבות החלטת הממשלה.

הכרמל ישווק בכל מרכזי השירות והמכירה של אורנג' ובאתר החברה, במחיר של 9 שקלים ב- 36 תשלומים חודשיים ( 324 שקלים), החל מהשבוע ומוצע לכל מחזיקי אייפון ואייפד בישראל, ללא קשר למפעיל הסלולרי איתו הם קשורים. בהמשך הקיץ, יוצע הכרמל למכירה גם ברשתות למוצרי אלקטרוניקה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק