חברת סוני הכריזה היום בטוקיו על מוצר חדש - קונסולת המשחקים הניידת החדשה שלה - ה-PSP2. למכשיר החדש מסך מגע של חמישה אינץ', שני ג'ויסטיקים , שתי מצלמות - מאחור ומלפנים  והחידוש המעניין ביותר של הקונסולה הזו - מסך מגע נוסף שמאפשר שליטה.

סוני אומרת שבעזרת הגאדג'ט החדש יהיה אפשר לגלוש באינטרנט בעזרת הדור השלישי של רשת הסלולר, יש לו GPS ולמשחקי המוצר יהיו איכויות גרפיות של אחד ממוצרי הדגל של החברה - הפלייסטיישן 3.

לקונסולה יש חיישן תנועה שנע על שישה צירים, סוני שמה דגש על משחקים מבוססי מיקום ורשתות חברתיות, ומוסיפה תוכנה מובנית שמראה למשתמש שחקנים אחרים בקרבת מקום. המסך האחורי והקדמי של ה-PSP2 רגיש למגע של יותר מאצבע אחת - אם תרצו - מולטי טאץ' - כפול.

נינטנדו מול סוני - קרב הענקים נקבע לסוף חודש מרץ הקרוב

קונסולת המשחקים החדשה - PSP2 (צילום: gizmodo)
הצגת ה PSP2 בטוקיו | צילום: gizmodo

במהלך ההכרזה על המוצר היום בטוקיו, חברות משחקים ידועות הציגו את השאיפות שלהן למכשיר החדש - את המשחקים. חברת קאפ-קום וסגה הציגו את המשחקים המובילים שלהן - על המכשיר. בהצגה עצמה הראו כיצד המכשיר מדמה הקפצת כדור - כדורעף חופים בעזרת שני המסכים.

ה-PSP2 ייצא לשוק בחודש מרץ הקרוב, אז הוא יתמודד ראש בראש עם המכשיר החדש של נינטנדו ה-3DS שכבר מקבל שבחים רבים - עוד לפני שיצא.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק