כיצד יראה האייפון 5?
כך ייראה אייפון 5? | צילום: GIZMODO.COM

האם כך ייראה האיייפון 5? המכשיר החדש של "אפל" צפוי להגיע אלינו רק בחודש אוקטובר הקרוב, אבל עד שזה יקרה - הרשת מלאה בשמועות ודיווחים, על העיצוב והמראה של האייפון 5.

אספנו עבורכם כמה מהתמונות שדלפו לרשת בימים האחרונים, בניסיון לקבל מושג בסיסי על צורתו.

מתי יצא האייפון 5S?
ואולי כך? | צילום: הבלוג 9TO5Mac

הבלוג 9to5mac פרסם לפני שבועיים את התמונה של גב המכשיר לכאורה. התמונה עוררה תגובות רבות, והביאה את העורכים של הבלוג הטכנולוגי לפרסם עוד כמה תמונות בימים האחרונים - הפעם משני צדדיו של המכשיר הסלולרי ובשני הצבעים - לבן ושחור.

מסך גדול יותר, רזולוציה גבוהה יותר

לפי התמונות ניתן לשער כי המכשיר החדש יהיה בעל מסך בגודל 4 אינץ', גדול בחצי אינץ' מהנוכחי. בשונה מהאייפון 4s נראה שהמצלמה הקדמית תמוקם דווקא מעל האפרכסת, ולא לצדו. העיצוב של המצלמה האחורית, לעומת זאת, נותר ללא שינוי.

לפי דיווחים שונים באתרי הטכנולוגיה "אפל" תשפר גם את איכות התצוגה של מסך האייפון החדש. לפי הדיווחים המכשיר יציג רזולוציה גבוהה יותר, אך השינוי הגדול יהיה בחיבור הטעינה של האייפון. זה צפוי להיות צר מהנוכחי ולידו תמוקם כניסת האוזניות.

רק השבוע הציגה אפל את מערכת ההפעלה ios6 שתשוחרר באופן רשמי בסתיו הקרוב, יחד כאמור עם האייפון החדש. מערכת ההפעלה תכלול את מערכת המפות החדשה של "אפל" ולא של "גוגל" כפי שהיה עד עכשיו. הממשק והסנכרון עם פייסבוק ישתפר. והבשורה למסננים - תינתן אפשרות לדחיית שיחה בצירוף הודעת סמס.

אייפון 5: המסך החדש גדול מזה של ה-s4

אנחנו כבר רגילים לדיווחים שונים ולתמונות הדולפות לאינטרנט של מכשיר האייפון החדש. אך מה שמקנה אמינות גדולה יותר לתמונות האחרונות היא העובדה שהן מגיעות ממספר רב של מקורות שמדווחים כולם על אותו העיצוב. על המחיר, אגב, אף אחד לא מדווח. בינתיים, אין להם תשובות.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק