כמה שווים מנהלי דיגיטל? צפו (צילום: goodluz, 123RF)
אילוסטרציה | צילום: goodluz, 123RF

האוניברסיטה העברית תשיק בשנת הלימודים הקרובה במסגרת תכנית ה- Executive MBA התמחות בהשקעה וניהול של סטרטאפים תחת השם Start Up 360°. ההתמחות, המתקיימת לראשונה במוסד אקדמי בעולם, תספק היכרות מעמיקה עם שוק הסטארטאפ בארץ ובעולם, כיצד שוק זה מתנהל ואיך מתקבלות בו החלטות.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

גולת הכותרת של התכנית - השקעה בסטארטאפים אמיתיים. במסגרת התכנית, בשיתוף פעולה עם משרד "גרוס, קלינהנדלר, חודק, הלוי, גרינברג ושות'", יתקיים תהליך השקעה אמיתי בסטארטאפים, בליווי קרנות הון סיכון ומנטורים מחברות הון סיכון. בסוף התהליך יעמדו לרשות הסטודנטים מעל שני מיליון דולר להשקעה.

עורך הדין איתי שי (צילום: אסנת רום)
עורך הדין איתי שי | צילום: אסנת רום

"השכלנו להבין כי מנהלי העתיד מעוניינים לקבל ערך מוסף משמעותי במהלך התואר השני, שיהווה עבורם קפיצת מדרגה ברמת התכנים והידע שהם מקבלים, וישליך באופן ישיר על ניהול הקריירה", אמר המנהל האקדמי של התכנית באוניברסיטה העברית ד"ר שי הראל. "מיפינו את הידע האקדמי בתחומי הניהול השונים, ערכנו ראיונות עומק עם מנהלים שהצליחו וכאלו שלא, דיברנו עם חברות, משקיעים ומובילי מדיניות. התוצאה הייתה תכנית מנהלים המשלבת בין כל תחומי הליבה של מנהל עסקים ומתמחה בנושא של ניהול והשקעה בחברות סטרטאפ".

"רק אחוז קטן מהסטארטאפים מצליחים, בלי קשר לאיכות המוצר או השירות שלהם", הסביר אחד המרצים בתכנית, עורך הדין איתי שי. "לכן יש צורך אמיתי בתכנית כמו זו, המשלבת באופן הדוק בין אנשי אקדמיה ומרצים מהאוניברסיטאות המובילות בעולם, מנטורים מהתעשייה והשקעה של כסף אמיתי בסטארטאפים, דבר המעניק חוויה אותנטית".