אילוסטרציה (צילום: Jakub Krechowicz, 123RF)
אילוסטרציה | צילום: Jakub Krechowicz, 123RF

חברת "פרטנר" הודיעה היום (שני) על שיתוף פעולה עם חברת שידורי התוכן באינטרנט "Netflix", שיאפשר גישה ישירה לשירות Netflix באמצעות שירות הטלוויזיה החדש של פרטנר, שיושק בשבועות הקרובים. פרטנר היא החברה הראשונה בישראל שתציע את שירותי Netflix באופן מובנה בממיר.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו  

על פי הודעת החברה, לקוחות הטלוויזיה של פרטנר המנויים ל-Netflix, ייהנו מגישה ישירה למגוון רחב של תוכן מקורי ורכש בינלאומי של Netflix, כולל סדרות טלוויזיה, סרטים ותעודה, באיכות שידור HD, Ultra HD ו-4K, ללא פרסומות. "אנחנו גאים להיות החברה הראשונה בישראל שנכנסת לשותפות עם Netflix, המובילה היום את תחום התוכן בעולם", אמר איציק בנבנישתי, מנכ"ל קבוצת פרטנר. "בקרוב מאוד לקוחותינו יוכלו ליהנות משיתוף פעולה אסטרטגי זה".

Netflix היא המובילה העולמית בתחום הטלוויזיה על גבי האינטרנט, עם יותר מ-100 מיליון משתמשים ביותר מ-190 מדינות, הנהנים מיותר מ-125 מיליון שעות של תכניות טלוויזיה, סרטים, כולל הפקות מקור של סדרות, תעודה וסרטים. יש להדגיש כי עדיין ניתן יהיה להצטרף לשירות Netflix גם ללא חבילת פרטנר, והדבר צפוי להשאר כך גם בעתיד.

"הצרכנים הישראלים הראו הרבה התלהבות מהתכנים של Netfilx, מאז נכנסנו לישראל לפני קצת יותר משנה", אמרה מריה פרראס, סגנית נשיא לפיתוח עסקי, באירופה, המזרח התיכון ואפריקה ב-Netflix. "אנחנו שמחים לעבוד ביחד עם פרטנר, ולהציע דרך חדשה ומצוינת ללקוחות Netflix ליהנות מהשירות, בגישה ישירה ונוחה".