מנכ"ל אפל טים קוק (צילום: רויטרס)
נחת בחשאי בישראל. קוק | צילום: רויטרס

מנכ"ל אפל טים קוק נחת בחשאי בישראל בסוף השבוע לרגל חנוכת משרדי החברה בהרצליה ביום שלישי. קוק, שהגיע עם בן זוגו לישראל, בחר ללון במלון בוטיק במרכז תל אביב והעביר את השבת בביקור במוזיאון תל-אביב, שם התרשם מאומנות מקומית.

עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מבקר במוזיאון סיפר שמנכ"ל אפל טייל להנאתו והיה קשה להבחין שמדובר במנהל של אחת החברות הגדולות והמצליחות בעולם.

במשרדי החברה בהרצליה יעבדו 800 עובדים והם כוללים מסעדת יוקרה, בריכת דגים וצמחיה בכל מקום. קוק ינאם באירוע של החברה ביום שלישי הקרוב, שאליו יגיעו אלף עובדים (כולל העובדים מהמשרדים ברעננה ובחיפה).

אפל נגד חוק הפונדקאות (צילום: רויטרס, חדשות)
הסתובב במוזיאון תל אביב | צילום: רויטרס, חדשות

אפל מנסה לשמור את עצם קיומו של האירוע בחשאיות. עובדי החברה הבכירים תודרכו לא לספר שיש אירוע כזה, ועובדים זוטרים יותר כלל לא עודכנו שהחברה תערוך אירוע גדול. אלו צפויים לקבל את ההזמנה רק ברגע האחרון. ככל הנראה אפל מעוניינת להפתיע את העובדים עם נאומו של קוק.

אפל היא חברה חשאית מאוד בכל הנוגע למתנהל בתוכה. בחברה דואגים לא לשתף את העובדים במידע מעבר לזה הנחוץ להם. עובדים בחברה עוברים הדרכות כיצד לא לספר לבני משפחה וחברים מה הם עושים.

לכן, ביקור של מנכ"ל החברה הוא בגדר מבצע צבאי סודי, שאפל מעדיפה לעטוף אותו במסתוריות. אולם קוק, שהגיע לישראל לביקור ארוך, מעדיף להסתובב במסעדות בתל אביב, כאשר הוא נהנה מאלמוניות, עקב כך שרוב הציבור לא מכיר את פניו.