המעצבת מורן דהן ובעלה יוסי מתגוררים בבית פרטי בבנימינה כמעט שש שנים. הבית מעוצב ומתוקתק כולו, ולאחרונה החליטו לעצב את חדר השינה. את ההשראה לעיצוב קיבלו מחדרי בתי מלון שבהם התארחו ומרעיונות שליקטו ברשת, ולאט לאט גיבשו קונספט מתאים לחדר שירגש אותם להיכנס אליו בכל ערב ולהתעורר בו מדי בוקר.

>> לכל הכתבות בערוץ living 

 >> שברה את הרשת: זה מה שגילתה בקיר אחרי השיפוץ

>> אחרי שאשתו התלוננה על הנוף הוא עשה דבר מטורף

"חשבנו על קיר יצירתי במיוחד, שימלא את החלל וייצור את האווירה מושלמת", מספרת דהן. "אחרי שיטוט באתרי עיצוב החלטנו על קיר עם קרניזים בולטים בצורה א-סימטרית ומעניינת שתעשה את העבודה".

מייקאובר קיר מורן דהן, ג, צילום נויה שילוני (1) (צילום: נויה שילוני)
חדר השינה לפני העיצוב | צילום: נויה שילוני

שטחו של הקיר 10 מ"ר, ולבני הזוג, שניהם חובבי DIY, כבר היו בבית כל הכלים הדרושים. אחרי שתכננו את הקווים ומדדו במדויק, הם רכשו לייסטים מעץ (12 לייסטים, 10 שקלים ליחידה, נוימן מקצוענים בעץ. סך הכל 120 שקל). את הלייסטים הם חתכו במסור ביתי בזווית של 45 או 90 מעלות, והדביקו על הקיר בסיליקון. לאחר שהדבק התייבש הם צבעו את הקיר בגוון Brocade Silk של טמבור (120 שקל ל-2 ליטרים), בשתי שכבות. על הקיר. צביעת הקיר נמשכה כחמש שעות. 

מייקאובר קיר מורן דהן, ג, צילום נויה שילוני (5) (צילום: נויה שילוני)
צילום: נויה שילוני
מייקאובר קיר מורן דהן, ג, צילום נויה שילוני (4) (צילום: נויה שילוני)
צילום: נויה שילוני
מייקאובר קיר מורן דהן, ג, צילום נויה שילוני (2) (צילום: נויה שילוני)
מנורות קיר מעלי אקספרס | צילום: נויה שילוני
מייקאובר קיר מורן דהן, ג, צילום נויה שילוני (3) (צילום: נויה שילוני)
צילום: נויה שילוני
מייקאובר קיר מורן דהן, ג, צילום נויה שילוני (6) (צילום: נויה שילוני)
פינת עבודה | צילום: נויה שילוני

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

>> הירשמו לניוזלטר של living

בני הזוג החליפו את מיטת הברזל במיטה מרופדת עם לוח ראש (3,640 שקל, בננה שופס) והציבו לידה שידות עץ (199 שקל ליחידה, סך הכל 398 שקל, take it). לצדי המיטה הם תלו מנורות שקנו בעלי אקספרס (33 שקל למנורה, סך הכל 66 שקל), ועל התקרה נתלה מאוורר (620 שקל, מחסני תאורה). ברוח התקופה שבה התרגלנו לעבוד מהבית, הם הוסיפו פינת עבודה בחדר. השולחן מורכב מפלטת עץ (כ-300 שקל) ורגלי ברזל (כ-50 שקל), ולידו ניצב כיסא (299 שקל, take it).

כדי להשלים את העיצוב הם תלו על החלון וילונות לבנים ארוכים (570 שקל, sunless.il), פרשו על הרצפה שטיח בהיר עם דוגמת מעוינים (650 שקל, פרחי תבור), והוסיפו אקססוריז (350 שקל, אייס ומקס סטוק). סך הכל השקיעו בעיצוב החדר כ-7,200 שקל.