לא כל יום האישה העשירה בישראל מחתנת את בנה - אירוע נדיר שמספק הצצה קטנה ל"תמונת מחזור" של ראשי המשק בישראל, יחד עם כמה פוליטיקאים שקיבלו את ההזמנה הנחשקת. החתן המאושר: ג'ייסון, בנה של אריסון מנישואיה הקודמים עם אנתוני סוארז, שהחליף טבעות עם בת זוגו בשש השנים האחרונות, אליטל אלקון.

מחוץ למתחם החתונה הפגינו כמה עשרות מפעילי המחאה החברתית, והניפו שלטים בנוסח "הון, שלטון, סירחון", "החזירון העליון" וגם "שיטת השקשוקה זה כאן" - אולם אורחי החתונה לא נתנו למוחים להפריע לאווירה החגיגית.

ד"ר אילן רבינוביץ' ובת זוגו, אתמול בחתונה (צילום: חדשות 2)
ד"ר אילן רבינוביץ' | צילום: חדשות 2

חוות רונית שבשרון אירחה את אלף המוזמנים של הזוג הטרי עם ברים עשירים של אלכוהול ובופה ארוך עם עשרות מטעמים. הפוליטיקאי הבכיר שהגיע לאירוע הוא המשנה לרה"מ והשר לפיתוח אזורי סילבן שלום, שהגיע עם רעייתו ג'ודי. אריסון כנראה לא שומרת טינה, וגם שני בעליה לשעבר, מיקי דורסמן ועופר גלזר, הוזמנו ופיזזו על הרחבה.

עינת שרוף (צילום: חדשות 2)
עינת שרוף | צילום: חדשות 2

כמה מהאנשים החזקים במשק הגיעו באופן טבעי גם הם. בין השאר באו לחגוג יצחק תשובה, אילן בן-דב בעל יאורנג', יוסי מימן מבעלי ערוץ 10, נוחי דנקנר מקבוצת IDB, וגם עובדיה של אריסון - ראשי בנק הפועלים. עוד הגיעו אלפרד אקירוב, שלמה נחמה, רוני מאנה עם בת זוגו ג'ני צ'רוואני, עינת שרוף, הפסיכיאטר ד"ר אילן רבינוביץ', ראש עיריית ת"א לשעבר רוני מילוא ועוד רבים מראשי המשק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק