150 עובדים של גולן טלקום הפגינו הבוקר (ראשון) מול משרד ראש הממשלה בירושלים. העובדים קוראים לנתניהו, המשמש גם כשר התקשורת, לתמוך בהסכם המיזוג עם סלקום.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

ההפגנה באה מספר שעות לפני הפגישה שצפויה להתקיים היום ביו מנכ"ל החברה מיכאל גולן לממונה על ההגבלים העסקיים ד"ר מיכל הלפרין. לפי ההערכות, הממונה תכריע נגד העסקה, מה שלפי גולן עשוי להוביל לקריסתה של החברה.

חברת הסלולר של מיכאל גולן עומדת כעת בפני צומת דרכים שהיא גם קרב פוליטי וגם קרב כלכלי. אם גולן טלקום לא תזכה בהקלות מרחיקות לכת, הרשת תקרוס ואיתה מאות אלפי הלקוחות שיישארו תלויים באוויר. האפשרות השנייה היא שהחברה תזכה בהקלות מרחיקות לכת - מה שככל הנראה לא יעמוד במבחן משפטי.

אמש התייחס לראשונה גולן בריאיון בלעדי לחדשות 2 להסכם השנוי במחלוקת אותו המדינה צפויה לטרפד. בדבריו הוא תקף את ראש הממשלה ואת שר האוצר ואמר: "עשיתי יותר מנתניהו וכחלון עבור האזרח הישראלי - הרגולטורים רוצים לחסל אותי בגלל צורך פוליטי".

"אני נתתי לאזרח הישראלי 5 מיליארד שקלים בעקבות הרפורמה וההוזלה במחירים", טוען גולן. "נתניהו צריך להחליט אם הוא רוצה לראות את המשך התחרות וגולן או לחסל את התחרות ואת הרפורמה - ואם נחוסל התחרות בכל המגזרים תיפגע ומי שישלם זה האזרח".