רויטל הנדלר פעם הייתה כמו כולם, רצתה לעשות כסף ומהר ואז קרו שני דברים: אחד, הרעיון העסקי שלה התממש באקזיט של 70 מיליון שקל, והשני, היא הבינה שלא רק כסף יכול לעשות טוב, אלא שטוב יכול לעשות כסף. "בחלומות הכי גדולים שלי לא חלמתי על אקזיט", מספרת הנדלר. "אולי חברה מצליחה, עסק בר קיימא, שמחזיר לבעליו את מה שהם נתנו, זה מרשים מספיק. אבל אלוהים רצה אקזיט אז היה אקזיט".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

היא התחילה בימי האינטרנט האיטי של לפני שני עשורים. הייתה מנהלת תוכן של אתרים, כשכמעט אף אחד לא שמע על עיסוק כזה. במהלך חופשה, היא החליטה שכל זה לא בשבילה. "זה התחיל כי הייתי מובטלת. אני זוכרת את השיטוט הזה בעיתונים והאתרים, את התסכול שאי אפשר אפילו להגיע לכל העבודות בצורה מסודרת כי זה מפוזר בכל כך הרבה מקומות".

רויטל וילדיה (צילום: חדשות 2)
רויטל וילדיה | צילום: חדשות 2

הנדלר, שידעה דבר או שנים על תכנות, החליטה לאסוף את כל אלפי מודעות הדרושים שהיו מפוזרות אז בעיתונים, לקבץ את כל הנתונים של העבודות הפנויות באתר אחד, ולקחת ממחפשי העבודה 29 שקלים בחודש בשביל הגישה לכל השפע הזה. איתה היו עוד שלושה שותפים באתר החדש "אול ג'ובס".

"אול ג'ובס" גדלה הרבה מעבר לתכנית המקומית. רק שלוש שנים אחרי שהוקמה הגיעה ההצעה לאקזיט. חברה רוסית שאלה את הנדלר כמה היא רוצה עבור החברה. כשהנדלר אמרה 18.5 מיליון דולר, החברה הרוסית אמרה כן. מרגע שטרדות הפרנסה כבר לא מהוות חלק מחיה, היא מתעסקת בסטארט-אפים מסוג אחד בלבד-חברתיים. אם למישהו יש רעיון שבא להועיל ולא רק לכיסו, הנדלר תלווה אותו, תייעץ ותעזור לו להפוך לחברה של ממש.