על שם מי ייקרא האולם של הפועל? (צילום: חדשות 2)
על שם מי ייקרא האולם של הפועל? | צילום: חדשות 2

חברת היכלי הספורט תל אביב-יפו מפרסמת מכרז פומבי למתן חסות ומיתוג להיכל החדש שבמתחם הדרייב אין לשעבר, שמשמש כאולמה הביתי של קבוצת הכדורסל הפועל תל אביב. בכך ירדה סופית האפשרות לקרוא לאולם על שם של אחד מאוהדי "הפועל" המפורסמים ביותר - הזמר אריק איינשטיין ז"ל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מאז השקתו לפני כשלושה חודשים הפך ההיכל החדיש למוקד משיכה לאירועי תרבות וספורט רבים, כשבין היתר, אירח את גמר גביע המדינה בכדוריד ושורה ארוכה של מופעים והצגות. בהמשך צפוי ההיכל לארח את מפגשי נבחרת ישראל בטניס במסגרת גביע דיוויס ואת משחקי נבחרת ישראל בכדוריד.

במקביל, הפך ההיכל החדש גם למוקד משיכה לשלל אירועים לאומיים ועסקיים וביניהם אירוע הפרידה מהרמטכ"ל רא"ל בני גנץ, תצוגה האופנה העונתית של "קסטרו" ואירוע ערב הבחירות של המחנה הציוני שנערכו כולם במקום.

למעלה מ-300 אזכורים להיכל בכלי התקשורת השונים

מי שיזכה במכרז ייהנה בין השאר מקריאת ההיכל על שם המותג המסחרי שיציע ויאושר על ידי החברה. השם יתנוסס על מבנה ההיכל שאותו רואים מנתיבי איילון ובנוסף, תקבל החברה הזוכה שטחי פרסום נרחבים בתוך ההיכל המכיל 3,400 מקומות ישיבה ומתפרש על פני שטח של 6,600 מ"ר.

המכרז עצמו יפורסם מחר והצעות ניתן להגיש עד לתאריך 2.6.2015.

מנתוני חשיפה תקשורתית, שלוקטו על ידי חברת "יפעת תקשורת", עולה כי ההיכל זוכה לנתוני חשיפה מרשימים עם למעלה מ-300 אזכורים בכלי התקשורת השונים המתייחסים לרבעון הראשון של שנת 2015 בלבד. שווי החשיפה תקשורתית נאמד בסכום של למעלה משבעה מיליון שקל בתקופה המדוברת.