סטלה הנדלר פורשת מבזק (צילום: יחיאל ינאי)
הנדלר, ארכיון | צילום: יחיאל ינאי

על רקע חקירת מעורבותה בפרשת בזק - תיק 4000, הודיעה היום (שני) מנכ"לית בזק סטלה הנדלר כי היא פורשת מתפקידה. הנדלר תסיים את תפקידה ב-1 ביולי. "לאחר שהשלמתי קדנציה של חמש שנים בבזק ולקראת החלפת הבעלות בחברה, וכן לאור החקירות והנסיבות שנוצרו, החלטתי לפרוש מתפקידי. זהו הדבר הנכון לעשות הן מבחינתי האישית והן מבחינת בזק", מסרה הנדלר.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"בזק כיום היא חברה חזקה ותחרותית יותר והיא ערוכה היטב כדי לשמור על ההובלה גם בעתיד", אמרה הנדלר בהודעה על פרישתה. "אני שמחה שהייתה לי הזכות להשפיע על עתיד זה. אני מאמינה כי בזק חייבת לשמור על מעמדה כחברת תשתיות התקשורת הלאומית של ישראל, ולשם כך היא נדרשת להפוך לקבוצת תקשורת מודרנית המספקת סל שירותים שלם".

"ההצלחה של בזק נובעת בראש ובראשונה מהעובדים המעולים שלה. באמצעות מקצועיות שאין כדוגמתה ומכוונות אמיתית לצורכי הלקוחות, עובדי בזק הם אלו שהצעידו וימשיכו להצעיד את החברה להצלחות. אני רוצה להודות לכל אחת ואחד מהם מעומק הלב על חמש שנים מופלאות של עבודה משותפת".

צו פירוק לחברה בבעלותו של אלוביץ' (צילום: איל יצהר, גלובס)
עוזבת בצל חקירת פרשת בזק | צילום: איל יצהר, גלובס

בחודש פברואר האחרון נעצרה הנדלר ולאחר מכן שוחררה למעצר בית, במסגרת חקירת תיק 4000. הנדלר חשודה בביצוע עבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים, וכן חשודה כי הייתה מעורבת בניסיונות להפעיל לחצים על אתר החדשות "וואלה" על מנת שיעניק סיקור אוהד לרה"מ נתניהו.