כך כנראה נראה חלומו של כל עובד הייטק. 3,500 מ"ר המתפרשים על פני ארבע קומות של משרדים מפוארים ומעוצבים בשדרות רוטשילד במרכז תל אביב. אלו הם המשרדים החדשים של פייסבוק בישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי ההערכות, שכר הדירה מוערך במיליוני שקלים בכל שנה. במשרדים מסעדה פרטית של המסעדנים המובילים בארץ, שהכל בה כמובן בחינם. את המסעדה מפעילים ״האחים ירזין״ מי שעומדים מאחורי מסעדות כמו עד העצם, צ׳ימצ׳נגה וזוזוברה.

מי שעומד מאחורי עיצוב המשרד הוא משרד האדריכלים ״סתר אדריכלים״ האחראי גם לעיצוב משרדי גוגל בתל אביב, המשתרעים על פני 7 קומות בהשקעה המוערכת בכ-100 מיליון שקלים. משרדי גוגל ישראל כוללים בין היתר עצי תפוז, ואפילו אפשרות לבחור בין מגלשה למדרגות רגילות.

כאשר מדובר בתאגידי ענק כמו גוגל ופייסבוק, קו העיצוב מגיע מהרמות הגבוהות ביותר. לגוגל למשל 70 משרדים ברחבי העולם ביותר מ-40 ארצות. בציריך כולל המשרד גונדולות שהובאו מאתר סקי. במשרד בדבלין הוקם פאב שהוא חדר ישיבות, ובטורנטו תוכלו למצוא חדר מוזיקה, חדר כושר ואפשרות לקיים פגישה באוהל.

ובאמריקה כמו באמריקה, הכל גדול יותר ונוצץ יותר. ממגרשי ספורט ענקיים ועד אפשרות לשנת צהריים בכיסא ייעודי.
גם לעובדים במטה הראשי של פייסבוק בקליפורניה אין על מה להתלונן. העובדים זוכים לבחור את מזונם ממבחר מסעדות, ויכולים לשכור אופניים או ליהנות משירותיה של מספרה המיועדת רק לעובדים.

אם התיאורים הללו עשו לכם חשק, אז לפני שאתם שולחים את קורות החיים דעו שרק אחד מבין 5 פונים מתקבל לעבודה בפייסבוק.