בזמן שבכל הרשתות מעלים מחירים, יש מי שמציעים מבצעים חסרי תקדים: בסניף באר שבע של רשת השיווק "סלאח דבאח ובניו" השיקו מבצע על סטייק אנטריקוט - ועד מחר (שישי) הוא יימכר ב-9.90 שקלים לקילוגרם. מדובר בהנחה של 90% ממחירו המקורי, והישראלים עטים על הסניף.

הצרכן הישראלי לא מפספס הזדמנות למבצע, במיוחד בזמנים שבהם הקניות בסופר מרגישות יקרות במיוחד, ורבים התנפלו על הסניף הבאר שבעי רגע לפני סוף השבוע. בסרטונים מהסופר ניתן לראות המוני קונים ממתינים בתור לעמדת הבשר, כדי לרכוש את הסטייק במבצע.

"יצאנו למהלך הזה כי חשוב לנו לבוא לקראת הלקוחות של הרשת ולאפשר להם לקנות בשר איכותי במחיר שלא היה בישראל", אומר לואי עומרי, מנהל השיווק של הרשת. "בעקבות עליית המחירים בכל המשק על ידי הספקים, החלטנו לאפשר לכל משפחה ליהנות מסטייקים איכותיים. ראינו גם הרבה מאוד חיילים שהגיעו לסניף והרשו לעצמם לקנות סטייקים ולהתפנק".

בעבר היה זה רמי לוי שפרץ לתודעה בזכות מבצע "עוף בשקל" בשלל חנויות הרשת, וכעת, דווקא ברקע עליית המחירים בכל בשוק, "סלאח דבאח ובניו" יוצאים עם מבצע דומה, אם כי קצר יותר. בתמורה כמובן הם מקבלים המוני קונים שפושטים על החנות ויבצעו שם כנראה כבר את כל הקנייה לשבת.