סיקס סנסס שחרות (Six Senses Shaharut), מרשת מלונות היוקרה Six Senses, שהושק לראשונה באוגוסט 2021, פתח מחדש את שעריו לפני כשבועיים, לראשונה מאז תחילת המלחמה. המלון, שנחשב ליוקרתי ביותר בארץ, נבחר לאחד ממאה המלונות הטובים בעולם

> הצצה אל אחורי הקלעים: זה מה שקורה במלון הכי יוקרתי ויקר בארץ

בשל מאפייניו הייחודיים, כמלון המנוהל על ידי צוות בינלאומי וישראלי ובשל מיקומו המבודד, הריזורט נאלץ להיסגר באופן זמני. מאז אוקטובר סייע המלון בשירותי תמיכה והתנדבות למפונים, לאנשי צבא ולבני משפחותיהם, כמו גם ליישובים ולקיבוצים המקומיים, זאת לצד קבלת פני הקהילה המקומית בחזרה לביתם שבנגב. כמו כן, העובדים שלא גויסו למילואים ולא נאלצו לחזור לארץ מוצאם באופן זמני, התגייסו לטובת יוזמות אזרחיות שונות באזור, וחלקם אף המשיכו להתגורר במעונות שהוקמו במיוחד עבורם בקיבוץ השכן נווה חריף.  

כעת, עם הפתיחה המחודשת, על פי מנהלי הריזורט ניכרת תפוסה גבוהה לחצי השני של חודש מאי וביוני, וביקוש הולך וגובר גם לחודשי הקיץ. פתיחת שערי הריזורט היא החלטה שהתקבלה בכובד ראש ותוך מתן תשומת לב לסיטואציה הייחודית של תושבי ישראל בעת הזו. בתקופה הקרובה הריזורט יוביל תכנים מיוחדים בעלי אופי תרפויטי בהיבטים של גוף ונפש, שמשתלבים גם בספא באופן שוטף וכן באירועים מיוחדים.

הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Six Senses Shaharut‎‏ (@‏‎sixsenses.shaharut‎‏)‎‏

סיקס סנסס (צילום: באדיבות סיקס סנסס)
צילום: באדיבות סיקס סנסס
סיקס סנסס (צילום: עמית גירון)
צילום: עמית גירון
סיקס סנסס שחרות (צילום: Six Senses)
צילום: Six Senses
סיקס סנסס שחרות (צילום: Six Senses)
צילום: Six Senses


המלון המדברי נמצא 45 דקות צפונית לאילת ומציע לאורחיו חווית ניתוק וחיבור מחדש. סיקס סנסס שחרות בנוי כולו מסוויטות (החל מ-58 מ"ר) חלקן עם בריכות פרטיות או נוף למדבר. במתחם ניתן להתארח גם בווילות עם בריכה ונוף פנורמי, בעלות חדר שינה אחד עד שלושה. 

אליסיה גרהם מנכ"לית Six Senses Shaharut, אמרה: "אנו נרגשים לפתוח את הריזורט ולקבל את אורחינו שוב אלינו. זה מדהים לראות את התיירות משגשגת שוב באזור שלנו, לא רק בשל חווית החופש, השמחה והשלווה שהיא מציעה לאורחים ולמארחים שלנו, אלא גם בגלל התמיכה החיונית שהיא מספקת לקהילות המקומיות ולספקים מהאזור עימם אנו עובדים".