זו בעיה מוכרת: אחרי המקלחת החמה צריך את המראה - כדי להסתרק, להשלים את שגרת הטיפוח או סתם להתפעל מעצמכם – אבל המראה, כמובן, מכוסה באדים. אפשר לנגב את האדים במגבת, אפשר לחפש מראה אחרת בבית, ואפשר להשתמש בטיפ הזה, שמנוע מהאדים להצטבר על המראה.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> רעננה: ויתרה על שני חדרי שינה והרוויחה בענק

>> מוש: הטיפ של תאיר מ"מאסטר שף" לשמירה על מטבח מבריק

בסרטון טיקטוק שפרסמה גולשת בשם לנה, היא מדגימה איך משתמשת בנוזל לניקוי כלים כדי למנוע מהמראה להתכסות באדים. לנה פשוט מרססת את הנוזל על המראה ומנגבת. כדי להדגים את היעילות של השיטה, לנה השאירה חלק מהמראה ללא ציפוי הנוזל, וכשהיא פתחה את ברז המים החמים רק אותו חלק התכסה באדים. לנה משתמשת בנוזל כלים שנמכר בתרסיס, אבל אפשר לנסות עם כל נוזל כלים אחר, לשפוך לבקבוק עם פקק התזה ולדלל במעט מים.

@lenacleansup

Fog free mirror hack!!! I love tik tok for these tips lol

♬ original sound - T in Techno

הסרטון צבר 3.3 מיליון צפיות ואלפי תגובות נלהבות. "אני לא יודעת איך לא חשבתי על זה. אני מורחת סבון כלים על משקפת הצלילה שלי כדי שלא תתכסה באדים", כתבה אחת המגיבות. שיטה טובה נוספת למניעת הצטברות אדים היא למרוח על המראה קצף גילוח. 

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

>> הירשמו לניוזלטר של  living

איך לנקות את המקלחון

התיזו על מקלחון רטוב קרם ניקוי רב תכליתי, עטפו את היד בשקית פלסטיק לכריכים ונקו באמצעותה את הזכוכית. אחר כך שטפו במים.

גם שמפו לשיער יכול לשמש לניקוי כתמי מים מהמקלחון. "אני משתמשת בזה בכל שבוע כדי לנקות כתמי מים, ואז מייבשת עם מגבת. המקלחון נראה חדש כמו ביום שקנינו אותו", כתבה גולשת.

כדי למנוע הצטברות משקעי סבון על הזכוכית מרחו אותה משני הצדדים בשמן תינוקות.