אם אתם מנויים לשירות של ענקית הסטרימינג נטפליקס תתכוננו לשלם יותר: כפי שפורסם הערב (ראשון) ב"תוכנית חיסכון", בזמן הקרוב לקוחות נטפליקס צפויים לקבל מייל שיעדכן אותם בהתיקרות חבילות הסטנדרט והפרימיום בכ-15%. המחיר יחול מידית על מתחברים חדשים לשירות.

נטפליקס מייקרת את החבילות באופן הבא: החבילה הבסיסית שעולה כיום 32.9 שקלים תישאר ללא שינוי; החבילה הסטנדרטית, שעולה כיום 46.9 שקלים, תעלה לאחר ההתייקרות 54.9 שקלים (עליה של כ-17%); וחבילת הפרמיום, שעולה כיום 60.9 שקלים, תעלה בהמשך 69.9 שקלים (עליה של כ-14%).

כאמור המחיר יכנס לתוקף באופן מידי עבור מתחברים חדשים לשירות, כלומר אם תעשו מנוי עכשיו תשלמו כבר את המחיר המעודכן והיקר יותר. עם זאת, אם אתם כבר לקוחות שמחוברים לנטפליקס, עדכון המחירים לא יקרה באופן מידי אלא רק בחודש הבא.

במהלך התפשטות נגיף הקורונה, וכניסתם של ישראלים רבים לבידוד, נטפליקס הפכה לפופולרית יותר מתמיד. על פי ההערכות בשוק, רבע מהמנויים לשירות הצטרפו לנטפליקס מתחילת הקורונה, ובשנת 2020 55% מהישראלים היו מנויים לנטפליקס. במסגרת התחרות הגוברת בשירותי הסטרימינג נטפליקס השקיעה רבות בהפקות מקור, תוכניות וסרטים חדשים. ההשקעות עלו לחברה מיליארדים בכל שנה וכעת הלקוחות נאלצים לשלם את המחיר.

מנטפליקס נמסר בתגובה: "אנחנו מבינים שלאנשים יש יותר אפשרויות בידור מאי פעם ואנו מחויבים לספק חוויה טובה עוד יותר למנויים שלנו. אנו מעדכנים את המחירים שלנו כדי שנוכל להמשיך להציע מגוון רב יותר של תוכניות טלוויזיה וסרטים. המנוי הבסיסי שלנו נשאר באותו המחיר, מה שמבטיח שכמה שיותר אנשים יוכלו ליהנות מהתוכן שלנו".