חובבי הכדורגל שרוצים לנסוע למונדיאל המתקרב בברזיל צריכים להתכונן להוצאה כספית גדולה במיוחד: לאור המרחק הגדול בין ישראל לברזיל והעובדה שאין טיסות ישירות בין המדינות, מחירי המלונות שיהיו גבוהים במיוחד בתקופה המשחקים והצורך בטיסות פנים יקרות במדינה הענקית בין משחק למשחק, המחיר של צפייה בנבחרות הטובות בעולם מקרוב הולך להיות אסטרונומי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

צביקה ריז, אוהד שרוף של נבחרת גרמניה, לא הוריד את היד מהמקלדת כשפיפ"א פתחה את ההגרלה המקוונת לקנות כרטיסים למשחקי המונדיאל. "המחיר הנורמלי הוא 297 דולר לשלושה משחקים", הוא אומר.

אבל זה רק הכסף הקטן: הפעם המונדיאל יהיה יקר במיוחד: "המחירים הולכים להיות אסטרונומיים. טיסות שעלו 90 דולר לפני ההגרלה של המשחקים עלו ל-300 ו-500 דולר", צביקה מוסיף. הביקושים לכרטיסים בישראל גבוהים במיוחד, כשפיפ"א מדרגת את ישראל בעשירייה הראשונה של הביקוש לכרטיסים.

מי שלא ירצה להרכיב לעצמו את הנסיעה, יכול לקנות חבילה שכוללת מלון, טיסה וכניסה למשחקים. חבילה לסאו פאולו וסלבדור הכוללת שני משחקים תעלה 16 אלף שקלים לאדם, וחבילה לשלושה משחקים אטרקטיביים יותר תעלה כבר 32 אלף שקלים. רוצים להיכנס למשחק הגמר? הכרטיס בלבד יעלה 7,000 דולר.