מיהו הצרכן החדש? איך בונים מותג מנצח? ולמה יותר ויותר ישראלים זונחים את הטלוויזיה לטובת האינטרנט? על השאלות הללו ורבות אחרות ינסו בכירים בעולם הפרסום, התקשורת והמגזר העסקי לענות במסגרת כנס השיווק 2010 במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל-אביב.

במהלך הכנס איפיינו המשתתפים לראשונה את הצרכן הישראלי המורכב וימנו את המגמות העכשוויות בתחום השיווק: החל מהטרנד הירוק, דרך קבוצות הרכישה ועד המעבר של המוזיקה המזרחית מהמועדונים לקיסריה. כמו כן, מדובר בפעם הראשונה בה מתקיים בארץ כנס בפורמט TED, כאשר לכל נואם מוקצות שבע דקות בלבד.

בנוסף דנו המומחים בשינויים שעברו על השוק המקומי, בעקבות הטכנולוגיות המתקדמות, ובמאפייני התקשורת השיווקית העתידית: הרגלי הצפייה החדשים בטלוויזיה - דווקא באינטרנט, השימוש באלמנטים חווייתיים כדי לייצר מהפך במותג ואימוץ הרשתות החברתיות.

בחלק האחרון של האירוע ינסו מנהלים בכירים, שהצליחו לייצר מהלכים פורצי דרך, ללמד מה עובד יותר, מה פחות ומה ניתן לעשות בכדי לייצר שיווק מנצח? בסיום ייבחר איש השיווק של 2009.

ההרצאות הבולטות מכנס השיווק

הריצה הפכה בשנים האחרונות לטרנד, ישראלים רבים בוחרים לחלץ את איבריהם בריצה, לאחר יום שלם של שליחת מיילים מאומצת וטלפונים בלתי פוסקים. אודי קירשנבוים, שהפך בשנים האחרונות למעין "גורו ריצה" בקרב קהילת העסקים, בחר להעביר את ההרצאה שלו תוך כדי ריצה על ההליכון.

סמנכ"ל האינטראקטיב של חדשות 2, לירן דן, רצה להבהיר לבאי הכנס כי בעשור הקרוב יתערבבו האינטרנט והטלוויזיה למכשיר אחד, בין אם יבחרו האנשים "לגלוש בטלוויזיה", או יבחרו "לצפות באינטרנט". על מנת להעביר את המסר בצורה יצירתית, הכין דן שייק פירות על הבמה בעזרת בלנדר.

רוצים לקבל הודעה לפייסבוק כשמתחיל שידור חי?