ל-ס' בן 35, תושב צפון הארץ, פורץ מנוסה במקצועו, יש טעם טוב במותגי על. ס', חובב גדול של תיקי 'לואי ויטון' היוקרתיים, הנאמדים בכמה אלפי שקלים, תכנן מראש איפה הסיכוי למצוא אותם גדול, וידע לאילו בתים הוא צריך לפרוץ.

במשך כמה שבועות, ס' פרץ לבתים של מיליונרים ואנשי עסקים מבוססים כשאלה שהו בחופשות או באירועים מחוץ לבתיהם, וגנב רכוש רב. לצד מזומנים, ותכשיטים, הוא גם גנב תיקים וארנקים של לואי ויטון בעשרות אלפי שקלים.

"הוא גנב ארנקים של לואי ויטון שהיו מלאים במזומנים", גילה גורם במשטרה, "באחד המקרים הוא גנב ארנק שהכיל 10,000 שקלים במזומן. במקרה אחר היה ארנק עם 5,000 שקלים. הוא ידע למי לפרוץ ומה לגנוב. היה לו טעם טוב במותגים. לא נתקלנו בגנב שהיה מתמחה רק בגניבת תיקים וארנקים של לואי ויטון".

על פי החשד, ס' היה מוכר את תיקי לואי ויטון באתרי יד שנייה ובפייסבוק במחירים יחסית זולים לאלו שבחנויות, וכך גרף, בנוסף לגניבה, עוד עשרות אלפי שקלים לכיסו.

הוא נעצר באחרונה לאחר כשדיירים הבחינו בו לאחר שהתעוררו משנתם. שוטרים שהגיעו למקום ניהלו אחריו מרדף וכעבור זמן הוא נעצר ונלקח לחקירה.

בתחילה הוא הכחיש שפרץ לבתי תושבים, וטען שבכלל בזמן שפרץ לבתים הוא ישן שנת ישרים בביתו. מנגד, במשטרה טוענים, כי בכל מצלמות האבטחה רואים אותו בבירור כך שלא הגיוני שהוא ישן בביתו, מה עוד שאיכון שנעשה לטלפון שלו הוכיח שהוא שהה בחלק מהדירות בהן פרץ.

לשכת התביעות במשטרה הגישה נגד ס' כתב אישום המייחס לו עבירות של פריצה וגניבה. הוא יישאר במעצר עד להחלטה אחרת של בית המשפט.