הקיץ כבר ממש כאן ואין דרך טובה יותר להעביר את החום הכבד מבפארקי המים. מחירי הכניסה גבוהים למדי ונעים בין 80 עד 92 שקלים לכרטיס, אבל מתברר שיש לא מעט דרכים לשלם מחירים נמוכים בהרבה:

חברות כרטיסי האשראי ישראכרט ולאומי קארד מציעות מבצעים דומים למדי: במימדיון תקבלו כרטיס נוסף חינם תמורת כוכבים או נקודות, בשפיים ובאשקלונה תקבלו הנחה של 50%.

גם חברי ועדי העובדים הגדולים יקבלו הנחות משמעותיות. רוב הוועדים רוכשים את הכרטיסים ב-45 עד 60 שקלים, וחלקם גם מסבסדים את עלות הכרטיס לעובד. אם אתם עמיתי "חבר" תשלמו 39 שקלים על כרטיס למימדיון, 32 שקלים בלונה גל ו-40 שקלים בשפיים.

יש לכם מבצעים מיוחדים?

בכל הפארקים מעניקים הנחות משמעותיות לחיילים, שוטרים ונכים, בלונה גל מציעים מחירים מיוחדים גם לסטודנטים ולתושבי רמת הגולן. אבל גם אם אתם לא חברים בוועד עובדים גדול, תוכלו להתארגן יחד עם החברים מהעבודה או המשפחה בקבוצה של 30 אנשים לפחות ולקבל מחירים דומים לאלה של ועדי העובדים.

לפני שאתם מגיעים לקופה כדאי לכם להתקשר לפארקי המים ולברר על המבצעים המיוחדים: מנויי ידיעות אחרונות יקבלו קופוני הנחה למימדיון ולשפיים. אם תציגו בכניסה לאשקלונה חשבונית של בזק, או קבלה שמעידה שרכשתם ביצי קינדר ב-20 שקלים לפחות, תקבלו כרטיס נוסף חינם.

בשפיים יעניקו לכם כרטיס שני חינם אם תציגו כרטיסיית חופשי-חודשי של אגד או כרטיס חבר של רשת שופרסל. בחלק מהאתרים מציעים גם הנחות משמעותיות למשלמים במזומן.

רק המלצה חשובה: כדאי גם להביא צידנית וסנדוויצ'ים מהבית ולחסוך בעלויות המזון גבוהות במזנונים. הרי בילוי בפארק מים נמשך בסופו של דבר רק יום אחד - מתוך קיץ ארוך ויקר מאוד.