כמעט ואין הורה לילדים שלא מסמן וי לפחות על פארק מים אחד במהלך הקיץ. הבילוי הזה נחשב לאחת הדרכים הנפוצות להעביר יום במהלך החופשה - אבל גם, כך מתברר, ליקר משחשבתם. החל מכרטיס כניסה ועד לפחית קולה - תצטרכו להכניס את היד עמוק אל תוך הכיס. אז יצאנו לבדוק כמה בדיוק נשלם על האטרקציות הרטובות: נתחיל מהזול, או בעצם הכי פחות יקר, ועד לפארק עם המחירים הכי מרגיזים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 Online

בלונה גל - בשביל להיכנס יוציא כל אדם מעל גיל שנתיים 98 שקלים. השתייה הזולה ביותר, בקבוק מים קטן, תעלה לכם תשעה שקלים. אם תרצו פחית שתייה מוגזת, קולה למשל, תשלמו 10 שקלים, לא פחות. אם תבחרו להתפנק עם פחית של בירה תיפרדו מ- 25 שקלים.
ועם השתייה בא גם התיאבון - ארוחת נקניקיה הכוללת ציפס ושתייה עולה 40 שקלים, אם תחליפו את הנקניקיה בשניצל, תשלמו 45 שקלים. וגם את הארטיקים לקינוח, כדאי לכם לבחור בקפידה: מגנום עולה לא פחות מ- 15 שקלים, וכך גם טילון גדול.

לא הרחק משם, בחוף הגיא, מחיר הכרטיס כבר עולה לשלוש ספרות - 105 שקלים, לא כולל הטבות, לכל אדם מעל גיל שנתיים. השתייה הזולה, כוס ברד, עולה 10 שקלים. ארוחה של סטייק וצ'יפס - 50 שקלים. אפילו האפשרות הזולה ביותר, המבורגר בפיתה, עולה 25 שקלים. ארטיק לקינוח, לא כולל קרח, עולה לפחות 10 שקלים. על ארטיק נוק אאוט תשלמו 14 שקלים.

עכשיו לשפיים - כרטיס כניסה לאדם מעל גיל שנתיים עולה כאן 106 שקלים: ואחרי שנכנסנו, מתברר שעלות הכרטיס היא רק ההתחלה. בקבוק מים קטן עולה תשעה שקלים. פחית שתיה עולה 10 שקלים. אייס קפה עולה 18 שקלים.

ארוחת ילדים, הזולה ביותר, כלומר נקניקיה בלחמניה, צ'יפס ושתייה עולה 40 שקלים. אותה ארוחה בצלחת עולה 48 שקלים. חטיף במבה, ביסלי קטן או תפוצ'יפס עולים 10 שקלים, ארטיקים יעלו הרבה יותר: מגנום 17 שקלים, מחיר גבוה יותר מבכל מקום אחר שבדקנו. טילון קטן עולה 14 שקלים, וקסטה אותו המחיר.

אולי לא תאמינו, יש פארק מים יקר עוד יותר - זהו המימדיון בתל אביב. מחיר הכניסה, מעל גיל שנתיים, לא כולל הטבות, הוא 109 שקלים. צמאים? בקבוק מים מינרלים קטן עולה תשעה שקלים, כך גם ברד, פחית קולה עולה 10 שקלים וחצי ליטר בירה עולה 28 שקלים.
וגם כאן, לא משתלם להיות רעב. הארוחה הזולה, המבורגר בלחמנייה, צ'יפס ושתייה עולה 49 שקלים. הארוחה הזאת בצלחת עולה 52 שקלים. במבה, דוריטוס או כל חטיף אחר לקינוח עולים 10 שקלים.

הארטיקים הנחשבים יקרים עוד יותר: 16 שקלים למגנום, 15 לשוקובו, 14 לטילון וגם לקסטה. כל המחירים שהצגנו הם לאדם, אז אם אתם מתכוונים לבלות עם הילדים בפארק מים כדאי להביא אוכל ושתייה מהבית, כי אם תבנו על המזנון זה יעלה לכם הרבה כסף.