אין ספק שאחת ההנאות מהשהות במלון היא שלא צריך לדאוג לסדר ולניקיון ויש מי שעושה את זה בשבילנו, אבל כמו בכל מקרה שאנחנו מקבלים שירות – זה לא נותן לנו פטור משמירה על כללי התנהגות בסיסיים, למשל לזרוק את הלכלוך לפח ולא ברחבי החדר. לצערנו, הרשתות החברתיות מוכיחות שלא כולם חושבים כך. 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

 >> הבית המשפחתי של הילה וגורי אלפי ברמת גן

>> השרון: בזמן החל"ת הזוג בנה בית במושב

גולשת בשם שנון ג'י, ככל הנראה חדרנית בבית מלון, פרסמה בטיקטוק סדרה של סרטונים ובהם נראים חדרים אחרי שהאורחים עזבו. בטקסט שצורף לסרטון הראשון כתבה שנון ג'י: "על זה אני חושבת שכשאנשים אומרים ששעת הצ'ק אאוט צריכה להיות 8 בערב", ובסרטון אפשר לראות אשפה מפוזרת בחדר, שאריות אוכל, חפצים אישיים נטושים ורהיטים מבולגנים. באחד הסרטונים - שצבר 6.5 מיליון צפיות - נראית עוגה הרוסה בחדר הרחצה, וקרם מרוח על המגבות והדלת. "זה לא הגיוני בכלל", אומרת שנון ג'י בסרטון.

@shantons7

Reply to @jaytaylor368 A series you say? ##housekeeping ##hotelindustry ##romantic ##rosepetals ##birthday ##housekeepingproblems ##hateithere

♬ Monkeys Spinning Monkeys - Kevin MacLeod

@shantons7

As long as you're okay with checking in @ 8pm, then sure! Y'all don't understand what housekeepers go through. ##hotelworklife ##HotwireHotelGoal

♬ Kiss Me More (feat. SZA) - Doja Cat

@shantons7

There are no words. ##lifeisgooddance ##DenimYourWay ##duet ##hotelroom ##housekeeperproblems ##hotels

♬ Monkeys Spinning Monkeys - Kevin MacLeod

גם סרטונים אחרים של שנון ג'י צברו מאות אלפי צפיות ותגובות של צופים מזועזעים. "יותר אנשים ממה שחשבתי לא קיבלו חינוך בבית ואין להם כבוד אנושי בסיסי", נכתב בתגובה אחת, ובאחרת נכתב: "אני לא מאמין שאנשים משאירים בלגן כזה. אני תמיד מנקה לפני שאני עוזב".

לפני כחודשיים פרסם הגולש הבריטי דארן דאולינג תמונה בפייסבוק של חדר המלון שבו התאכסן לפני עזיבתו. דאולינג מסדר את החדר למשעי, מסיר את המצעים ואוסף אותם ומסדר את הכריות בערמה. "אני תמיד משתדל להשאיר את חדר המלון ככה", הוא כתב.

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

>> הירשמו לניוזלטר של living

הפוסט עורר דיון בקרב הגולשים, חלקם עובדי ניקיון בבתי מלון. "אני מתה על זה שאורחים עושים את זה. בדרך כלל אנחנו מקבלים זמן מוגבל לכל חדר אז זה מאוד עוזר", כתבה אחת המגיבות, אבל אחרת הסבירה: "כשזה ככה, צריך לפרק הכל כדי לבדוק ששום דבר לא נמצא בתוך המצעים המקופלים וכו'". אז יכול להיות שדאולינג מגזים, אבל אין ספק שעדיף להתנהג כך מאשר לפזר בחדר אשפה ושאריות אוכל.