סיוט ההתנתקות מהוט (צילום: חדשות 2)
חברת הוט תאלץ לשלם 100 אלף שקלים | צילום: חדשות 2

מועצת הכבלים והלוויין הודיעה היום (א') כי החליטה להטיל על חברת הכבלים "הוט" קנס כספי בגובה של 100,800 שקלים. ההחלטה הגיעה בעקבות תלונות רבות על התנהלות החברה שעסקו בחוסר שביעות רצון מהשירות הניתן במוקדים הטלפוניים של החברה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתום הליך בירור שקיימה מועצת הכבלים והלוויין נקבע כי "הוט" הפרה את הוראות הרישיון הנוגעות לזמני המענה במוקדי השירות. הפרת תנאי הרישיון מתייחסת לתקנות להגנת הצרכן שנקבעו לפני כשנה המחייבות את נותני השירות לענות ללקוחות בתוך זמן שלא יעלה על 3 דקות, ובמקרי עומס, לחזור אל הלקוח בתוך שלוש שעות.

בנוסף לקנס הכספי הכבד, ממלא מקום יו"ר מועצת הכבלים והלווין נתי שוברט הבהיר ל"הוט" כי עליה לפעול במהירות לשיפור זמני המענה במוקדי השירות. המועצה הודיעה לחברת הכבלים כי יימשכו הפיקוח והאכיפה על איכות השירות הניתן ללקוחות, והתחייבה כי אם הוראות המועצה לא יקוימו, יוטלו על הוט קנסות בסכומים גבוהים אף יותר.

שר התקשורת גלעד ארדן התייחס לקנס שהוטל על החברה, כמו גם על ההתנהלות השנויה במחלוקת של החברה ואמר כי "התלונות הרבות בדבר השירות ב'הוט' מחייבות אותנו להגביר את האכיפה ולדרוש מענה מהיר יותר לצרכן".

מחברת הוט לא נמסרה תגובה.