הלחץ החרדי עבד: בפוקס החליטו "להלביש" את צמד הדוגמנים בר רפאלי ונועם טור, שתמונותיהם מתנוססות בגאון על שלטי הענק בנתיבי איילון.

הסערה הציבורית החלה לאחר שחברות הפרסום הורשו להציב מחדש את שלטי החוצות באיילון. ברשת פוקס קפצו על המציאה והזדרזו להציב שלט ענק בגודל של 400 מ"ר על מחלף לה גווארדייה, ובו צמד דוגמני הבית של הרשת - בר רפאלי ונועם טור - כשהם "ספק" לבושים.

החרדים: "זה פוגע בשמירת העיניים ובקדושה של כל יהודי"

נציגים בחברה החרדית זעמו על "שלטי השחץ" לדבריהם, ודרשו מהחברה להסירם. "משמרת הקודש וגופים נוספים יילחמו ככל יכולתם נגד חברת פוקס והחברה המפרסמת, כדי להסיר את השיקוץ הזה מרחובה של עיר", אמר יו"ר משמרת הקודש והחינוך בעדה החרדית, הרב מרדכי בלוי, לאתר האינטרנט "חרדים". "'תמונות שחץ' זו לא סיסמא, זה פוגע בשמירת העיניים ובקדושה של כל יהודי".

בפוקס החליטו שהם רוצים להרגיע את הרוחות, והודיעו כי התמונות יוחלפו בתמונות אחרות מקולקציית החורף של החברה. "למרות שמדובר בפניות בודדות", נמסר מהחברה, "החליטה רשת פוקס להתחשב בהן, מעצם היותה רשת האופנה הפונה לכלל הציבור ולכל המגזרים. חשוב לציין שגם בפרסום הקודם לא הייתה כל כוונה לפגוע באיש, ובמידה ומישהו נפגע, אנו מצרים על כך".

הווידאופדיה: בר רפאלי

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק