כך תשחו בעירום מבלי לבקר בחוף נודיסטים: השחיין האולימפי גיא ברנע עומד מאחורי מיזם חדש, במטרה לסייע למעוניינים לשחות בעירום מבלי לחשוף את איבריהם המוצנעים לעיני כל בחוף: מלתחה צפה. המיזם החדש, שנמצא כרגע בעיצומו של קמפיין מימון המונים, מציע הצבת מלתחות צפות בתוך מי הים, שם יוכלו המעוניינים להפקיד את בגדי הים שלהם על מנת לשחות בעירום - וזאת כשהם לבושים בבגדי הים לפני ואחרי הכניסה למים, מבלי לחשוף את איבריהם האינטימיים בפני שאר הרוחצים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"בעקבות צילומי סרטון שכלל שחייה בעירום, הופתעתי מההנאה המשחררת שהחוויה הזאת סיפקה לכולם, השונה לחלוטין מחוויית השחייה עם בגדי ים", הסביר ברנע. "להערכתי מדובר בפוטנציאל עסקי שלא מומש כראוי עד כה. אנשים רבים ישלמו על החוויה, כפי שנוהגים לשלם על חוויות מהנות כצפייה בסרט או מסעדה".

מתפשטים - בתוך הים
מתפשטים - בתוך הים | צילום:

הסרטון עליו מדבר ברנע נערך במהלך קמפיין למותג בגדי הים Weekends at שהקים ברנע יחד עם המעצבים רון נדל ודוב אדר. לצורך הקמת המיזם החדש הוקם פרויקט מימון המונים, במטרה לגייס 70 אלף שקלים. הוא מדגיש כי "המטרה של המיזם היא לא לעשות כסף, אלא לאפשר לאנשים להתנסות בחוויה המשחררת והכי טבעית שיש".

בין התשורות המוצעות לתורמים ניתן למצוא בגדי ים של המותג של ברנע ושותפיו, בחירת מיקום המלתחה הצפה, קולב על שם התורם במלתחה ואפילו שיעורי שחייה פרטיים מברנע, שגם הוכתר לאלוף ישראל בשחייה. מי שיתרום עשרת אלפים שקלים אף יוזמן למסיבה אקסקלוסיבית על יאכטה.