ארכיון (צילום: פלאש 90)
שכחה את אפקט קופיקס. ארומה ישראל | צילום: פלאש 90

מתנערים מאפקט קופיקס: רשת בתי-הקפה "ארומה ישראל" השיקה תפריט חדש והעלתה את מחירי הסלטים והמאפים ביותר מ-10%. המחירים החדשים יעודכנו בכל סניפי הרשת ברחבי הארץ כבר במהלך השבוע הקרוב, זאת לאחר עדכונם בשבוע שעבר בסניפי הרשת שבאזור הצפון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחירי הסלטים הרגילים עלו בכל הקטגוריות, כשההתייקרות המשמעותית ביותר נרשמה בסלט העוף הגדול שמציעה הרשת, שמחירו זינק ב-17% מ-42 ל-49 שקלים. מחירם של סלט טונה וסלט "ארומה" גדול זינק בשיעור מתון יותר של 12.8%, מ-39 ל-44 שקלים.

כמו כן נרשמה התייקרות של ארבעה שקלים במחירו של הסלט הישראלי של הרשת, שיוצע מעתה במחיר של 29 שקלים. במחיר זהה יימכרו מעתה גם סלט חלומי והסלט הירושלמי שבתפריטיה.

תפריט המאפים של הרשת יתייקר גם הוא בשקל אחד, למעט עוגת תפוזים וקוקוס שמחירה נותר 12 שקלים. לפי שעה החליטה הרשת שלא להעלות את מחירי הכריכים וארוחות הבוקר שהיא מציעה, כאשר מחירה של ארוחת בוקר עומד כיום על 39 שקלים ללא שתייה.

"ארומה ישראל" מפעילה את סניפי "ארומה" בכל הארץ למעט בעיר תל אביב, שם מפעילה את הסניפים חברת "ארומה תל-אביב". למרות שמדיניות המחירים החדשה אינה תקפה בתל אביב, בלתי נמנע שהמפעילה בעיר תחליט לאמץ אותה בעתיד הקרוב.

מחברת "ארומה ישראל" נמסר בתגובה: "לראשונה מזה שנתיים ולאור עלייה במחירי התשומות, אישרנו העלאה במחירון המקסימום של הסלטים ושל חלק מהמאפים. עלייה זו משקפת העלאה של כ-2% במחירון המקסימום של כלל התפריט".