אם אתם מתכננים חתונה ותרצו שאחד מהאמנים המוכרים בישראל יופיע בה. כמובן תאלצו להיפרד מלא מעט כסף כי הגשמת החלום הזו כמובן מייקרת משמעותית את עלות החתונה. בכמה המחיר עולה בדיוק? בדקנו עם הזמרים המובילים בישראל ואלו הנתונים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

בשיחה עם משרדו של הראל סקעת, הוסבר כי אורך המופע של הזמר המצליח עומד על 35 דקות. "כן זה מופע סופר כיפי עם כל הלהיטים שלו", הסבירו במשרד. כששאלנו מה המחיר של אותו זמר נאמר לנו כי בעלות של 35 אלף שקלים פלוס מע"מ, נקבל מופע אלקטרוני לצד דיג'יי ולא כולל הגברה‎.

קרן פלס (ארכיון) (צילום: החדשות)
קרן פלס (ארכיון) | צילום: החדשות

וממש צמוד לסקעת בדקנו כמה גובים הצמד סטטיק ובן אל. אז חבריו לכס השיפוט של סקעת יעלו לכם 40 אלף שקלים לא כולל מע"מ - אבל כולל ההגברה. אבל אותם אמנים עלולים לעלות יותר - אם האירוע נמצא בדרום הארץ או במקום רחוק אחר העלות תהיה גבוה יותר. "ברור שיהיה יקר יותר, זה נסיעות, זה הסעה, זה עניינים. לא יותר מדי, כן, לא בהגזמה, אבל לוקחים כאילו את התוספות", הסבירו לנו הנציגים.

באותה העלות תוכלו להזמין את קרן פלס ואת דודו אהרון שגובה כ- 40 אלף שקלים למופע של 45 דק. רעות ואהרון מקריית אתא התחתנו לפני כחודש, הם בחרו להזמין אל החתונה את ליאור נרקיס - המחיר: 48 אלף שקלים.

עדן בן זקן (ארכיון) (צילום: חדשות 2)
עדן בן זקן (ארכיון) | צילום: חדשות 2

אם תרצו שעדן בן זקן תשיר לכם בדרך לחופה תאלצו להשקיע קצת יותר. העלות של הזמרת ל-45 דקות מופע, כולל שישה נגנים, הגברה ומע"מ - עומדת על 55 אלף שקל. אם תרצו להזמין את הזמר איתי לוי לחתונה שלכם, תיאלצו להיפרד מ-57 אלף שקלים. ממשיכים לטפס: אם תשלמו 60 אלף שקלים תוכלו ליהנות מהופעה באורך 50 דקות של הזמר משה פרץ.

ודווקא מחירו של הזמר המבוקש ביותר היום מציב אותו במקום השני ברשימת הזמרים היקרים ביותר. בבדיקה שערכנו עם משרדו של עומר אדם גילינו שהמחיר להופעה של 45 דקות כולל הגברה ומע"מ תעמוד על 80 אלף שקלים.

גולן (ארכיון) (צילום: פלאש 90, נתי שוחט, חדשות)
אייל גולן (ארכיון) | צילום: פלאש 90, נתי שוחט, חדשות

ובמקום הראשון והיקר ביותר עומד הזמר אייל גולן, שגובה 90 אלף שקלים עבור הופעה של 45 דקות ו-7 נגנים. רוב האומנים סרבו לבקשות לקצר את ההופעה שלהם על מנת שהתשלום ירד. אז לזוגות, חתונה זה אירוע של פעם בחיים, בשביל האומנים מדובר בעוד יום עבודה - כזה ששווה להם הרבה מאוד כסף.