רוצים לקבל את הפרק החדש היישר לנייד, ברגע שהוא יוצא? להרשמה והאזנה במכשירי אפל, לחצו כאן | להרשמה והאזנה במכשירי אנדרואיד ניתן להשתמש בכל אפליקציית פודקאסטים, ולחפש בה את "מיד בהרחבה" - או ללחוץ כאן

אין הרבה דברים שישראלים אוהבים יותר משופינג - ומאז שנכנסנו לחיינו הקניות ברשת וטיסות הלואו-קוסט, נראה שקל מתמיד לקנות בזול. "יש המון אנשים שנוסעים רק למטרות שופינג", מספרת כתבת הצרכנות לי אברמוביץ'. "יש טיסות לואו-קוסט במחיר מגוחך של אפילו 10 אירו לכיוון, וחלקן מגיעות בבוקר וממריאות חזרה כבר בערב".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בפרק החדש של הפודקאסט "מיד בהרחבה", מספרת אברמוביץ' כי הישראלים הם שיאני החבילות של ה-OECD: "בשנה האחרונה הוצאנו 14 מיליארד שקלים על קניות באינטרנט, וב-2017 הגיעו לכאן 61 מיליון חבילות". ומה הישראלים אוהבים במיוחד לקנות ברשת? בגדים, מוצרי אלקטרוניקה ומוצרים לילדים.

אלופי השופינג בחו"ל (אילוסטרציה) (צילום: bee32, 123RF)
אלופי השופינג בחו"ל (אילוסטרציה) | צילום: bee32, 123RF

אז למה מעבר לים כל כך יותר זול מאשר אצלנו? כמה מאיתנו באמת מנצלים את ההזדמנות לקנות בזול בחו"ל? ואיך כל זה משפיע על המשק הישראלי? השאלות האלה ועוד רבות נוספות הן חלק מהפרק החדש של הפודקאסט "מיד בהרחבה", מבית החדשות. אתם מוזמנים להוריד אותו ולהקשיב לו בכל אפליקציות הפודקאסטים.

מוזמנים לעקוב אחרינו גם בטוויטר: MiyadBe@