חברת פרטנר השיקה היום (שלישי) באופן רשמי את שירותי הטלוויזיה שלה - פרטנר TV, החבילה תעלה 69 שקלים בלבד, אך נראה שערב ההשקה, ענקיות התקשורת "יס" ו"הוט" לא התרגשו. "הולך להיות מספר מצומצמם של ערוצים שמבוססים על תשתית ישנה של עידן פלוס", אמרה נציגת שירות של "יס", טרם חשיפת החבילה של פרטנר.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

נציגת השירות אמרה ללקוחה, שהתקשרה על מנת לנסות להוזיל חבילה קיימת עם שלושה ממירים ב-260 שקלים, כי המחיר זול מאוד וכי אין דרך להוזיל עוד את החבילה וביקרה את השירות העתידי של פרטנר. "הם עוד לא יצאו עם מחירים - הם גם לא רלוונטים", אמרה. "התשתית שלהם מבוססת על אינטרנט. אם יש לך תקלה באינטרנט אין לך טלויזיה. את תקבלי מה שמקבלים בסלקום, דברים מאוד בסיסיים ומספר ערוצים מצומצמם".

אירוע השקת פרטנר TV. ארכיון (צילום: חדשות 2)
השקת פרטנר TV. התקנות רק ביולי | צילום: חדשות 2

כשהלקוחה ניסתה לברר על חבילה בחברת הוט, הוצע לה על ידי נציגת המכירות חבילה במחיר של 229 שקלים לשלושה ממירים, וגם היא לא חסכה ביקורת מהמתחרה החדשה. "כמות הערוצים ורמת הטכנולוגיה - הבדל של שמיים וארץ", אמרה למרות שפרטנר TV עדיין לא הושקה. "אז אני בכלל לא משתווה לאף אחד".

במסיבת עיתונאים שנערכה היום בתל אביב הציגו בפרטנר את כל הפרטים על שירותי הטלויזיה החדשים. "המצפן שלנו הוא תוכן איכותי ומגוון, ממשק חווייתי שנותן חוויית משתמש שלא נראתה בישראל ומחיר אטרקטיבי מאוד", הצהיר מנכ"ל החברה, איציק בנבנשיתי.

על פי בנבנישתי החבילה שמבוססת על מערכת ההפעלה אנדרואיד TV מבית גוגל תכלול שיתוף פעולה עם נטפליקס, שבמסגרתו תמורת 89 שקלים ניתן יהיה לקבל גישה לספריית התכנים של ענקית הסדרות בנוסף לכלל התכנים של פרטנר. חבילת טריפל הכוללת אינטרנט, טלוויזיה וסלולר תעלה 129 שקלים לחודש. המחיר יכלול התקנה, ממיר ושלט ואת כל התכנים של החברה.