כך זה נראה (צילום: חדשות 2)
כך זה נראה | צילום: חדשות 2

שני חברים מתל אביב פיצחו להנאתם בסוף השבוע גרעינים קלויים שקנו בתוך אריזה אטומה בסניף של רשת מגה, אלא שלפתע חש אחד מהם משהו מוזר בפה וכשהוציא את החתיכה גילה לתדהמתו חרק ענק עם מחושים ועיניים שנקלה יחד עם הפיצוחים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על האריזה נכתב כי "המוצר הגיע לנקודת המכירה לאחר שעבר את כל מבחני האיכות" וכמובן שלא צויין שקיים חשש למצוא בפנים חרקים. עם זאת, כשהתקשר הלקוח הזועם למוקד שירות הלקוחות של מגה נמסר לו כי כל מה שגדל בשדה עלול להיות בו חרקים. "זה בלתי נמנע. קח את זה בחשבון", אמרו לו.

החרק - מקרוב (צילום: חדשות 2)
החרק - מקרוב | צילום: חדשות 2

שני החברים לא מבינים איך נכנס חרק ענק לתוך האריזה. "אפשר לראות לו את העיניים ממש, זה פשוט היה דוחה", סיפר אחד מהם. "לא ברור לי איך אני קונה אריזה אטומה לגמרי וזה מה שקורה".

השניים סיפרו על החוויה הלא נעימה: "פשוט רצינו להקיא אחרי זה, קלו את החמניות יחד עם החרק הזה. לא משנה לנו מאיפה הוא בא, הוא לא היה אמור להיות שם. יש לנו עכשיו טראומה מפיצוחים".

המקרה הועבר לבדיקה (צילום: חדשות 2)
המקרה הועבר לבדיקה | צילום: חדשות 2

חברת מגה פנתה לספק ומנסה לברר איך הגיע חרק לשקית הגרעינים. מה שבטוח הוא ששני החברים כבר ייזהרו מאוד בפעם הבאה לפני שהם מפצחים.

ממגה נמסר בתגובה כי "מוצרי המותג הפרטי מגה מיוצרים על ידי חברות יצרניות מובילות בישראל ובעולם, העומדות בסטנדרטים המחמירים ביותר מבחינת איכות ותקינה. עם קבלת הפנייה, הנושא הועבר במיידית ליצרן לבדיקה. חשוב להבהיר כי למרות מאמצי האיכות הקפדניים בייצור המוצר, מדובר במוצר שמיוצר מהטבע. התנצלנו בפני הלקוח על אי הנעימות ופיצינו אותו לשביעות רצונו".

לפניות לכתב: MatanH@ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של מתן חצרוני