כפי שפורסם ב-mako: סטטיק מקים לייבל משותף עם יוניברסל ישראל. אנשיו של כוכב הפופ הודיעו הבוקר על מיזם משותף יחד עם ג'ורדי וכותב השירים רון ביטון, תחת "גאגא ניהול וייצוג אמנים" של יואב גרוס ואורון כלפון, שישמשו מנהלי אמנים בשיתוף עם ראשי מחלקת ה-A&R של יוניברסל, מיטל שבח ועמי ניר.

"אנחנו שמחים להרחיב את הפעילות שלנו בישראל עם שותפים מקצוענים ומסורים", מסר יורם מוקדי, מנכ"ל יוניברסל ישראל, "לייבל כזה יאפשר קידום יצירה ויוצרים ישראלים ויאפשר הזדמנויות מצויינות למוזיקאים בתחילת דרכם". מ"גאגא" נמסר: "אנו נרגשים להשיק יחד עם חברת יוניברסל מיוזיק את הלייבל המשותף בהובלת שלושת המאסטרים בתחום המוזיקה- סטטיק, ג'ורדי ורון בי. אנו מאמינים בכישרונות חדשים וביצירת פלטפורמה שתעניק הזדמנות לאמנים ויוצרים החדשים".

View this post on Instagram

A post shared by סטטיק / Static (@static)

סטטיק הולך בדרכם של אמנים רבים בארצות הברית, בעיקר מהיפ הופ שהקימו לייבל משל עצמם אחרי שצברו הצלחה משלהם, במטרה למצוא את האמנים הגדולים הבאים וכמובן, לצמוח עסקית. לדרייק יש את OVO, לג'יי זי את רוק-אפלה, לקניה ווסט את גוד מיוזיק ועוד. הסניף הישראלי של יוניברסל נפתח לפני כארבע שנים וחתומים תחתיהם היום אמנים כמו ענבל ביבי, ליהי טולדנו, עומר יפת (ילד).