לירון פטרושקה, יזם הייטק ואיש עסקים, נהרג הלילה עם אשתו נעמי בתאונת מטוס בארה"ב, שם התגוררו בשנים האחרונות עם שלושת ילדיהם. המטוס הקל שבו היו השניים התרסק בטראקי שבצפון קליפורניה, ככל הנראה לאחר ניסיון נחיתה כושל, לאחר שהמריא מדנבר, קולורדו. כוחות גדולים הגיעו למקום וזיהו את גופות בני הזוג. פטרושקה היה שחקן כדורגל בצעירותו בהפועל רמת גן גבעתיים ואף זומן לנבחרת הצעירה של ישראל.

עינב חזנוולד, יו״ר מועדון הקבוצה מסר: "המועדון מרכין את ראשו עם מותו של לירון פטרושקה ואשתו ז״ל. לירון גדל במועדון מגיל 10 ועבר את כל קבוצות המחלקה כולל קבוצת הבוגרים. הוא שיחק איתי בקבוצת הנוער שזכתה בגביע המדינה וכן בבוגרים. יהי זכרו ברוך!".

ב-1987, לאחר שחרורו מצה"ל, נסע פטרושקה לארצות הברית והחל בקריירה עסקית בתחום ההייטק. שנים אחדות עבד בחברת מחשבים בשיקגו, ובשנות ה-90 עבר לקליפורניה, הקים חברה למכירת שירותי תוכנת משכורות ומשאבי אנוש, ומכר אותה תמורת 5 מיליון דולרים.

בגיל 33 כבר עשה אקזיט מרשים כשמכר בסוף 1999 את חברת הסטארט אפ  Commercebid, שפיתחה תוכנת מכרזים למסחר אלקטרוני בין-ארגוני, וזאת תמורת 242 מיליון דולר. לאחר האקזיט הוסיף פטרושקה לעסוק בתחום ההייטק, ועד לאחרונה השקיע במיזמים שונים, בעיקר בתחום ההייטק, בישראל ובעולם.