ארוחת הבוקר בבית המלון היא אחד הדברים הכי חשובים בזמן החופשה, ומי כמו הישראלים יודע זאת. בדיוק בגלל זה, דירוג ארוחת הבוקר הכי טובות במלונות מסביב לעולם שערך אתר Mornings הבריטי, היה כל כך מתבקש.

האתר בדק מעל 133 ערי בירה מסביב לעולם, ובכל אחת מהן מצא את המלון שמגיש כאמור את ארוחת הבוקר הכי טובה. הבחירה נעשתה בעזרת הביקורות והציונים שנתנו הגולשים באתר Tripadvisor ועל פי כך נקבעו המנצחים. כמובן שלא מדובר בדירוג הכי מקיף ומהימן שיש - אך הוא בהחלט נותן כיוון למה שקורה במקומות מרכזיים בעולם ואפילו כאן אצלנו.

נתחיל מארצנו הקטנטונת: היות והדירוג בחן רק ערי בירה מסביב לעולם, המלון שזכה להיות זה שמגישה את ארוחת הבוקר הכי טובה בארץ הוא הרמוני בירושלים, מלון מבית רשת אטלס. 1,309 ביקורות דירגו את ארוחת הבוקר במלון כטובה מאוד, מה שמציב אותה מעל כולם גם באזור המזרח התיכון כולו. "זה לא סוד שארוחת הבוקר הישראלים היא גדולה וטעימה מספיק כדי שלא תצטרכו לאכול ארוחת צהריים, או אפילו ארוחת ערב", נכתב באתר. "השקשוקה המקומית היא ללא ספק מאכל טוב להתחיל איתו".

View this post on Instagram

A post shared by 海上サラーム 卓也 (@salam_unagami)

"הרמוני מציע ארוחת בוקר עשירה ומצוינת עם כל מה שאתם מצפים לקבל בארוחת בוקר ישראלית מחוץ לשולחנות הבופה של אילת: לחמים, גבינות, ירקות, סלטים וביצים מטוגנות במגוון תצורות. בשעות אחר הצהריים עורך המלון מעין הפי האוור חינמי לאורחיו עם שתייה (כולל יין) וכיבוד קל (חטיפים ופירות)."

>> לאחרונה ביקרנו במלון הרמוני וזה מה שחשבנו עליו

ומה קורה בעולם? ארוחת הבוקר שזכתה להכי הרבה ביקורות טובות בעולם היא זו שמוגשת במלון Park Plaza Westminster Bridge בלונדון עם 5,363 ביקורות חיוביות. בין הביקורות שנכתבו עליו היו מי שאמרו ש"הוא מגיש ארוחת בוקר מעולה עם כל כך הרבה אפשרויות" ו-"יש במלון מגוון רחב אפילו לילד הקשוח שלי בן ה-10."

ברשימת 10 המלונות המובילים ניתן למצוא עוד שני מלונות מלונדון, אחד מרומא, שניים מבנגקוק (תאילנד), אחד מבודפשט (הונגריה) ואחד בקואלה למפור (מלזיה). לדירוג המלא.