המנכ"ל החדש של טוויטר, פרג אגרוואל, יקבל מלבד קידום משמעותי גם תוספת ענקית למשכורת. אגרוואל בן ה-37, שכיהן כמנהל הטכנולוגיות בטוויטר עד שג'ק דורסי הודיע על התפטרותו, יקבל משכורת שנתית של מיליון דולר, כך על פי מסמכים שהגישה החברה לרשות לניירות ערך לבורסות בארה"ב.

מלבד המשכורת יהיה זכאי אגרוואל לבונוס שנתי בהתאם לביצועי החברה, שיוכל להגע עד לשווי של 150% מהמשכורת שלו. כלומר, הוא יוכל להגיע להכנסה שנתית של עד 2.5 מיליון דולר. בנוסף אגרוואל קיבל גם מניות של החברה בשווי 12.5 מיליון דולר שיוקצו לו ב-16 פעימות במרווחים של רבעון החל מפברואר 2022.

המשכורת של אגרוואל רחוקה מאוד מזו שקיבל קודמו בתפקיד: ב-3 השנים האחרונות קיבל דורסי משכורת של 1.4 דולר בשנה, זאת לאחר מספר שנים שבהן לא קיבל כלל משכורת. את המשכורת הנמוכה שלו הסביר דורסי ב"מחוייבות שלו ובאמונה בפוטנציאל של טוויטר ליצירת ערך ארוך טווח". הונו של דורסי מוערך כיום בכ-12 מיליארד דולר על פי בלומברג.

אגראוול הצטרף לטוויטר ב-2011 במהנדס תוכנה וצמח עם השנים בדרגות, עד שהפך לשותפו הקרוב של דורסי בשרטוט העתיד של הרשת החברתית. לפי CNBC היה אגרוואל שותף מרכזי בפרויקט שהוביל דורסי, ושאמור לאפשר תקשורת בין רשתות חברתיות שונות בממשק שדומה לאימייל.

במכתב ששלח לעובדי החברה עם פרסום מינויו למנכ"ל, כתב אגרוואל: "הצטרפתי לחברה לפני 10 שנים כשהיו בה פחות מ-1,000 עובדים. למרות שזה היה לפני עשור, הימים האלה מרגישים לי כאילו היו אתמול. צעדתי בנעליים שלכם, ראיתי את העליות ואת המורדות, את האתגרים והמכשולים, את הנצחונות ואת הטעויות. אבל אז ועכשיו, יותר מכל, אני רואה את ההשפעה העצומה של טוויטר, את ההתפתחות שלנו ואת ההזדמנויות המרגשות שמחכות לנו".