איציק בנבנישתי, מנכ"ל קבוצת פרטנר, הודיע היום (שני) במפתיע כי יפרוש מתפקידו לאחר 6 שנים כמנכ"ל. בנבנישתי העביר הודעה רשמית לדירקטוריון, שנענה לבקשה ויפעל למנות ועדה לאיתור מנכ"ל.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בנבנישתי נכנס לתפקיד המנכ"ל ביוני 2015. מיד עם כניסתו לתפקיד, הוביל את ההחלטה להיפרד ממותג אורנג' העולמי, ולמתג את החברה מחדש בפברואר 2016 תחת השם "פרטנר". השינוי המשמעותי ביותר שאותו הוביל בנבנישתי היה בהפיכת פרטנר מחברת סלולר לקבוצת תקשורת כוללת. 

בנבנישתי הוביל בתקופתו כמנכ"ל כמה מהלכים אסטרטגיים בולטים, ובהם: פיתוח תחום הסלולר עם פרישה של דור 4.5 והשקת הדור ה-5, הקמת תשתית סיבים אופטיים עצמאית והשקת שירות פרטנר TV, תוך יצירת שיתופי פעולה עם נטפליקס, אמזון ושותפים בינלאומיים נוספים.

"אלה היו שש שנים מופלאות בפרטנר, מלאות בעשייה מרגשת ובהישגים פורצי דרך", מסר בנבנישתי. "אני גאה בהצלחות שהשגנו יחד, ועכשיו אחרי שהשלמתי את המשימות המרכזיות שהצבתי לעצמי, זה הזמן לדרך חדשה".
 
יו"ר הדירקטוריון, גב' אסנת רונן, הודתה לבנבנישתי והביעה את הערכתה העמוקה להישגיו ותרומתו לחברה: "אני רוצה להודות לאיציק, על שש שנים בהן הוביל את פרטנר והפך אותה בכישרון רב מחברת סלולר מצוינת לקבוצת תקשורת כוללת. מההיכרות בינינו אני יודעת שאתה תמיד מחפש את האתגר הבא ומאחלת לך בשמי ובשם דירקטוריון החברה המון הצלחה".