האירועים חזרו לחיינו לאחר תקופה ארוכה של קורונה והגבלות, והפאר חוגג. הצטרפנו לאירוע שעלה כמעט מיליון שקלים ולא מדובר בחתונה, אלא "רק" בבת מצווש.

אן בלושינסקי, או בשם הבמה שלה, אן בי, בתו של יזם הנדל"ן גיא בלושינסקי, היא זו שחוגגת בת מצווה, ונראה כי זה אחד האירועים היקרים שנערכו השנה. ההורים ואן מספרים כי לא היה דבר שהיא רצתה ואמרו לה עליו "אי-אפשר": "ההורים שלי תמיד מגשימים לי את כל החלומות וזה כבר ידוע לי".

אירוע בשווי מיליון שקלים (צילום: חדשות 12)
אירוע בשווי מיליון שקלים | צילום: חדשות 12

למעלה מ-500 אורחים הגיעו אמש לחוות רונית כדי לחגוג עם אן. המפיקה אירית רחמים דאגה ללדים מתוך השולחנות ולמופע של הכוכבת עצמה, "אן בי" בשיאו של הערב. אחרי אן עלתה לבמה נועה קירל, רגע לפני שהיא משיקה את הקריירה בחו"ל. וכשמדובר באירוע מהאגדות, אז כמובן שצריכים שמלה בהתאם וכתר.

אן בלושינסקי: "אין צורך ביהלומים אמיתיים, זה מספיק טוב". על שמלתה שיובאה מ-LA ועלתה לא פחות מ-1,000 דולרים אמרה אן: "זאת שמלת החלומות שלי, בהתחלה אמרתי - וואי, איך אני אלבש את זה? האמת שזה נוח. זו הולכת להיות לכניסה, ואז אני הולכת להחליף לשמלה הקצרה יותר, בשביל הריקודים והכיף".

אירוע בשווי מיליון שקלים (צילום: חדשות 12)
"אין צורך ביהלומים אמיתיים, זה מספיק טוב" | צילום: חדשות 12

ולא רק זה, לידור חדידה, נבחר לעצב את השיער של אן: "אנחנו מסדרים אותה בטאצ'ים אחרונים, ויש את הכתר... שעוצב והוכן במיוחד בשבילה. משקיעים המון בבת-מצוות, וואלה, הייתי בלא מעט שעשו הפקות שלא מביישות חתונה ומהמפוארות ביותר שראיתי".

כמעט מיליון שקלים הושקעו באירוע, ומלבד השמלות וההופעות, את המתחם היוקרתי קישטו סידורי פרחים, לדים על השולחנות, ועיצוב מיוחד של האולם בעלות של 250 אלף שקלים. העוגה הייתה בגובה של שבע קומות ועלתה למעלה מ-5,000 שקלים, כמו שכירות חודשית לדירה בתל אביב. והאוכל גם לא הפסיק לזרום – במחיר של 700 שקלים למנה אחת. גם בפירוטכניקה לא חסכו – עם מחיר של כ-20 אלף שקלים.

אירוע בשווי מיליון שקלים (צילום: חדשות 12)
עוגה בגובה של שבע קומות | צילום: חדשות 12

"היא חלמה כל החיים שלה לעשות בת מצווה, אישתי מגדלת אותה כמו נסיכה", מסר גיא בלושינסקי, אביה של אן. "היה חשוב לה שיהיה לה אירוע בהתאם, הילדה מאוד רצתה. חוץ מזה הילדה היום די מפורסמת והיא מתקדמת בקריירה שלה, אז גם החלטנו לשלב".

זו לא הפעם הראשונה שאנחנו שומעים על בת מצווה שעשויה לבלבל ולחשוב שמדובר בחתונה. איש העסקים עודד שריקי מנתיבות חגג לשתי בנותיו בת מצווה, כל אחד מהאירועים הסתכם במיליוני שקלים. האירוע הוכיח שאין גבול לפאר, אבל צריך לזכור שמדובר בחגיגה פרטית, אז העיקר שיהיה במזל.