אמנם אי אפשר ללכת להופעות כבר חודשים רבים, אבל אם תוכלו להרשות לעצמכם תקבלו הופעה פרטית של אחד מאומני ישראל בחצר הבית, בהתאם להנחיות כמובן. אפילו בזמן הסגר יש לאומנים פתרונות והופעות הזום פורחות, אבל אם חשבתם שזה הפתרון הזול - תתפלאו לשמוע את המחירים. מהנמוכה ליקרה ביותר: רשימת ההופעות הביתיות של אמני ישראל.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

עברי לידר, הזמר האהוב שרק הוציא שיר וקליפ חדשים, יסכים להגיע אליכם הביתה להופעה פרטית. בזום תשלמו לו 10,000 שקלים, ועבור הופעה לקפסולה בבית תשלמו 15 אלף שקלים.

עברי לידר בהופעה (צילום: יח"צ)
עברי לידר | צילום: יח"צ

אם המערכון של "ארץ נהדרת" עשה לכם חשק והחלטת להזמין את אביתר בנאי להופעה פרטית, תדעו שתצטרכו לשלם עליה 20 אלף שקלים – בזום או בחצר הבית. שיחה עם הסוכנת שלו מגלה שאפילו המחיר הגבוה לא עצר את הישראלים מלהזמין את בנאי להופעות ביתיות, והלו"ז שלו כבר די עמוס.

אביתר בנאי (צילום: Flash90)
אביתר בנאי | צילום: Flash90

הופעה של מירי מסיקה בתוך הבית תעלה לכם 25 שקלים, ובזום – 25 אלף שקלים. אך כמו בכל חוזה, גם פה כדאי להסתכל על האותיות הקטנות: הופעות הזום דורשות לשכור אולפן, שממנו משדרים מסיקה ואומני הליווי שלה, משום שזום ממחשב רגיל "פשוט אף פעם לא נשמע טוב", כפי שהבהיר הסוכן.

מירי מסיקה – "כמה כמה" (צילום: מתוך "הכוכב הבא לאירוויזיון 2020", קשת 12)
מירי מסיקה | צילום: מתוך "הכוכב הבא לאירוויזיון 2020", קשת 12

אם תרצו לשמוע את מי שנבחר לזמר השנה בסלון הבית תצטרכו להיפרד מ-35 אלף שקלים: לא משנה אם זה בזום או בתוך הבית. "אם אתם עושים את זה בגינה, חנן בן ארי יכול להגיע במופע אקוסטי בליווי שני נגנים, אורך המופע 40 דקות", הסבירה הסוכנת.

חנן בן ארי (צילום: תמר חנן)
חנן בן ארי | צילום: תמר חנן

אם אתם אוהבים מוזיקה ים תיכונית - תכינו את הארנק: עבור הופעה של משה פרץ מבקשים 60 אלף שקלים לזום ואותו סכום גם בחצר אבל למינימום 60 אנשים - בהתאם להנחיות.

ההפתעה של משה פרץ (צילום: עידו קרני)
משה פרץ | צילום: עידו קרני

ומלכת השושנים, עדן בן זקן, עם המחירים הגבוהים ביותר. על מנת לקבל הופעה של הזמרת הפופולרית בזום תצטרכו להוציא 55 אלף שקלים ואם תרצו שבן זקן ופמלייתה יגיעו עד אליכם, מחיר התענוג הוא לא פחות מ-80 אלף שקלים.

אמא עדן בן זקן מתרגלת לתואר החדש (צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12)
עדן בן זקן | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12