רוני ג'והרי בן 19, תושב נהריה, הוא על פי המשטרה, נוכל שעקץ במשך חודשיים עשרות אזרחים בחצי מיליון שקלים, וגרם להם נזק רב.

הוא נהג לפרסם בדף פייסבוק מוצרי קוסמטיקה למכירה, בין השאר גם קרמים לפנים, לידיים ולגוף. עשרות נשים יצרו עמו קשר וניסו לרכוש ממנו את המוצרים.ג'והרי קיבל מהנשים שהיו פונות אליו, במטרה לרכוש את הקרמים, את פרטי האשראי שלהן ואז חגג על חשבונן.

הוא שילם חובות באלפי שקלים שצבר במרכז לגביית חובות, רכש גופיות, בשמים, ארוחות גורמה וארוחות ממסעדות בטייק אווי באלפי שקלים, שעונים, תכשיטים, עשרות מגשי פיצה, עשה קניות במרכולי מזון ב-10,000 שקלים ועוד.

"ראיתי את המוצרים שהוא פרסם בפייסבוק, פניתי אליו לקנות קרם פנים בסכום של 150 שקלים", סיפרה א' מחיפה בעדותה במשטרה."הכל נראה לי אמין לגמרי. שלחתי לו את פרטי כרטיס האשראי וזהו. אחרי כמה ימים התחלתי לקבל הודעות על חיובים מהמרכז לגביית חובות, מסניפים של רשתות מזון, ממסעדות",

מתלוננת אחרת סיפרה למשטרה שרכשה כמה קרמים מג'והרי וכבר למחרת כבר החל הסיוט שלה. "הוא קנה טלפונים סלולריים על חשבוני, בקבוקי וודקה, ארוחות מ'ארומה' ומקדולנדס' , גופיות ותחתונים ב'דלתא', פיצות, נעלי ספורט, מוצר איפור יוקרתיים ומה לא. רציתי בסך הכול לקנות קרם ב- 100 שקלים והוא עקץ אותי באלפי שקלים", סיפרה בתיה מהקריות.


ג'והרי ביצע סך הכל 170 עסקאות בכרטיסי אשראי על חשבון הנשים שעקץ. חוקרי משטרת נהריה שפתחו נגדו בחקירה פשטו בימים האחרונים על ביתו ומצאו חלק מהמוצרים שרכש בכרטיסי האשראי על חשבון אותן נשים.
חטיבת התביעות במשטרת ישראל הגישה נגד ג'והרי כתב אישום לבית משפט השלום בקריות בגין עבירות של גניבה וקבלת דבר במרמה. 

נכון לעכשיו הנאשם בפרשה נמצא במעצר. בחקירתו במשטרה הודה במעשים שיוחסו לו. "באותה תקופה הייתי במעצר בית, לא יכולתי לעבוד ורציתי לעזור למשפחה", הסביר ג'והרי לחוקרי תחנת משטרת נהריה. כתב האישום מייחס לו עשרות מקרי הונאה, למרות שבמשטרה טוענים שהמספר גבוה יותר ולא כל הנעקצים התלוננו.

עו"ד סאהר פאר המייצג את ג'והרי מסר בתגובה לכתב האישום שהוגש נגדו: "טרם קיבלתי לידיי את חומרי החקירה. לאחר שאקבל אותם ואלמד את תכנם אמסור תגובה לבית המשפט".