אחד הסכסוכים הגדולים בעולם האופנה הישראלי מגיע בימים אלה לשיאו: חברת ריימל, בבעלות גיא יונה וחן אללוף, הגישה המרצת פתיחה בבקשה לקבלת צו לפירוק השיתוף, באמצעות עורכי הדין אלי והדר גרונדשטיין, העוסקת בסוגיית הבעלות במותגי האופנה הגדולים בעולם. במרכז התביעה נטען שחברת "דה ניו די", שבבעלות חלקית של איש העסקים איתן פולק, לא עמדה בהתחייבויותיה ולא השיבה הלוואות למרות בקשות חזרות ונשנות.

עוד נטען בתצהיר שצורף לכתב התביעה, שיונה גילה שלחברת "דה ניו די" שבבעלותו החלקית של איתן פולק יש חובות בסך של 6 וחצי מיליון שקלים וכפי שנטען על ידי ריימל, "החברה פועלת כדי להעשיר את כיסה ושהחברה הפרה את ההתחייבויות ושהיא אינה עומדת בתשלומים לספקים ופוגעת בשמו הטוב של המיזם".

זאת ועוד חברת ריימל הגישה בקשה דחופה לעיקול זמני נגד חברת "דה ניו די", ומנהלה איתן פולק. מקורבים לחברת ריימל מסרו שייתכן שיהיה בקרוב מחסור במותגי יוקרה בחנויות, מלבד ייבוא מקביל.

עורך הדין אלי גרונדשטיין, המייצג את ריימל, ציין: "צר לי כי איתן פולק לא השכיל להבין את המצב אליו הוא צפוי להיקלע אם לא יגיע להסכם פשרה".

מחברת "דה ניו די" נמסר בתגובה: "החברה עמדה ועומדת באופן מלא בהתחייבויותיה, אין ולא צפוי כל מחסור באיזה מהמותגים המיובאים ומשווקים על ידה. החברה מוסיפה כי המידע והתוכן שהם מוסרים הינו חלקי ומסולף ומציינת כי מזה מספר עונות אינה מייבאת כלל את מוצרי רוברטו קוואלי, ובאשר למוצרי ורסאצ'ה אין לחברה זיכיון בלעדי לייבואם ומוסיפה כי לא תלויות כל בקשות לעיקולים. בין הצדדים מחלוקות ותביעות הדדיות התלויות ועומדות בביהמ"ש. צר לחברת "דה ניו די" כי ריימל ונציגיה מנסים להעביר את המחלוקות ל'ציבור' במקום לתת לבתי המשפט לבצע את מלאכתם. לחברת "דה ניו די" אמון מוחלט כי בתי המשפט יעשו דין צדק גם בעניינים אלה".