בעוד כחודש יגיע חג הנופש הגדול, חג הפסח, ואם בשנים קודמות רבים מהישראלים היו טסים לחו"ל, השנה האופציה היחידה שקיימת וניתן להזמינה מראש היא חופשה בארץ. והישראלים אכן מסתערים: מי שמנסה להזמין היום חדרים לחופשת הפסח כבר מבין שהחדרים כבר מתמלאים במהירות והמחירים בהתאם. בדקנו איפה הכי זול ואיפה הכי יקר.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

נופש באילת

המחי הגבוה ביותר שמצאנו בעיר הנופש הדרומית הוא במלון רויאל ביץ' אילת: 3 שלילות במלון, לזוג עם 2 ילדים, פלוס ארוחת בוקר יעלה לכם כמעט 20 אלף שקלים.

אילת (צילום: Gettyimages IL, Getty images)
מלון רויאל ביץ', אילת. ארכיון | צילום: Gettyimages IL, Getty images

במלון המלך שלמה באילת נמצא מחיר נגיש יותר, בהשוואה למלונות אחרים. המחיר לשלושה לילות, לזוג פלוס שני ילדים, כולל ארוחות בוקר, מגיע לכ-10,000 שקלים "בלבד". 

ואם תרצו חופשה מעט זולה יותר תצטרכו לוותר על המלון וללכת על דירות נופש, כמו למשל דירת נופש אלמוגים באילת. שם תעלה לכם דירה, שמתאימה לזוג פלוס שני ילדים, ב-2,700 שקלים ל-3 לילות.

נופש בצפון

אם תחליטו להצפין, תקבלו מחירים מעט נמוכים יותר. האופציות היקרות ביותר הן במלונות מצפה הימים הסמוך לראש פינה, או מלון סטאי שממוקם על הכינרת בטבריה.

במלון סטאי יעלה לכם חדר שמתאים לזוג פלוס שני ילדים, ל-3 לילות כולל ארוחת בוקר - כמעט 11 אלף שקלים. בחדר עצמו יש גם ג'קוזי ובמלון מבטיחים כניסה למתחמי הבריכה והכושר.

מלון סטאי כנרת (צילום: חדשות 12)
מלון סטאי, כינרת | צילום: חדשות 12

אופציה זולה יותר תוכלו למצוא בצימר דוגמאת "זכרונות מאפריקה", שם יעלו לכם שלושה לילות 8,500 שקלים, עם זאת האירוח על בסיס לינה בלבד, כלומר ללא ארוחת בוקר.

האופציה הזולה ביותר שמצאנו בצפון היא צימר "ניחוחות פרובנס", שם תקבלו 3 לילות, ליחידה שמתאימה לזוג ושני ילדים, ב-5,400 שקלים. על ארוחת בוקר תצטרכו להוסיף 75 שקלים למבוגר ו-50 שקלים לילד.

צימר ניחוחות הפרובנס (צילום: חדשות 12)
צימר ניחוחות הפרובנס | צילום: חדשות 12

המסקנה היא שלא משנה היכן תרצו לנפוש, בצימר או במלון, בדרום או בצפון, גם השנה תאלצו לשלם - והרבה.