פירות הסכמי השלום: חברת התעופה הישראלית ארקיע הודיעה היום (שלישי) כי היא תתחיל להפעיל בעוד כחודשיים קווי טיסות ישירים לדובאי. בהודעה על השקת הקו נמסר כי הקו יחל לפעול ב-3 בינואר 2021. מדובר בחברת התעופה הישראלית הראשונה שמציעה את האפשרות להתחיל ולהזמין טיסות וחבילות נופש - כבר מהיום. לרגל ההשקה, ארקיע תציע כרטיסי טיסה במחיר החל מ-149 דולר לכיוון.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

עוז ברלוביץ מנכ"ל ארקיע אינטרנשיונל אמר: "אנו מתרגשים ומתכבדים להיות הראשונים ולפתוח במכירת כרטיסים לטיסות ארקיע הישירות לדובאי. ההחלטה על פתיחת קו טיסה לדובאי התקבלה לאחר בקשות הולכות וגוברות של לקוחותינו הפרטיים והלקוחות העסקיים, ובקשות רבות של קבוצות ומארגני כנסים".

"בהמשך אנחנו בודקים את האפשרות לפתוח בזמן הקרוב טיסות לבחרין ולנסיכות שארג'אה שליד דובאי", הוסיף ברלוביץ. "הטיסות כפופות עדיין לאישור רשויות המדינה וביטחון אשר טרם נתקבלו במלואן. החברה נמצאת בקשר רציף עם כל הגורמים ומקווים שנוכל אף להקדים את פתיחת הקו לאמצע דצמבר עוד השנה. בשבועות האחרונים חתמה החברה על הסכמים מסחריים עם שניים מספקי התיירות הגדולים באיחוד האמירויות שבין היתר מייצגים את ענק התיירות העולמי".

"השקת הקו היא חלק מאסטרטגיית החברה שלנו להרחבת רשת יעדיה, בהתאם לביקוש הקהל הישראלי והתיירות היוצאת והנכנסת לישראל", המשיך. "בנוסף החברה תעלה עם מגוון מוצרי תיירות הכוללים: טיולים מאורגנים דוברי עברית ורוסית, חבילות טוס וסע, חבילות טיולי ספארי מדבר, ותציע חבילות נופש במגוון מלונות מובילים באמירויות המתאימים לכל כיס. כל החבילות כוללות העברות למלונות".