רק אתמול יצאה ההודעה שישראייר תציע חבילות וטיסות לדובאי וכבר היום מציינים בחברה שמערכת ההזמנות היתה הקרובה לקרוס ומעל 1,000 חבילות נרכשו. כזכור בישראייר מציעים  חבילה של 3 לילות, כולל העברות למלונות ברמה של 5 כוכבים במחיר שמתחיל ב-499 דולר לאדם וטיסה שמתחילה ב-280 דולר לון הלוך וחזור. 

המדריך המלא למטייל באיחוד האמירויות

גיל סתיו, סמנכ"ל השיווק של ישראייר נמצא בימים אלה בדובאי במטרה לסגור הסכמים תיירותיים ושיתופי פעולה עם בתי מלון ואטרקציות. בווידאו ששלח ל-mako חופש הוא אומר: "כאן בדובאי מחכים לנו, לתיירים הישראלים שרק נגיע. בתי המלון מוכנים והכינו אוכל כשר ותפריטים מיוחדים. אנחנו רואים את הנכונות והרצון לארח את התייר הישראלי.

מהרגע שפרסמנו את הטיסות הישירות שלנו ושמנו אותן במערכות, ראינו התנפלות גדולה מאוד של אנשים שפשוט רוצים להזמין. זה אחד היעדים הירוקים הבודדים שניתן להזמין אליו ומדובר באירוע כמעט היסטורי שבו לראשונה אנשים יוכלו לטייל במדינה שלא יכולנו לבקר בה. ישראייר שמחה להיות החברה הישראלית הראשונה שככל הנראה תפעיל את הטיסות לכאן". 

הטיסה החגיגית הראשונה צפויה לצאת ביום רביעי ה-2.12.20 לכבוד יום איחוד האמירויות המכונה "רוח האיחוד" ומסמן את איחוד כל שבע האמירויות לאומה אחת. בתקופה הזו, לאורך קו החוף של דובאי מתקיימים קרנבלים, החופים הופכים לגלריות עם פסלי חול, שמי העיר של דובאי מוארים בזיקוקים וישנן תהלוכות וטקסים נוצצים. מועדי הטיסות עדיין כפופים לאישורים סופיים.

כדי להיכנס לדובאי, הנוסעים יצטרכו להציג בדיקת קורונה שלילית שבוצעה 96 שעות לפני ההמראה.

דובאי (צילום: צילום עצמי)
צילום: צילום עצמי
Dubai-3 (צילום: מאי ויגאל רוזנטל)
צילום: מאי ויגאל רוזנטל