בשנה שקדמה למגפת הקורונה רגע לפני שהמשק הושבת, איתי לוי (32) ביסס את מעמדו בתרבות הישראלית כאחד מכוכביה הגדולים, ועל פי הערכות הכניס כ-18 מיליון שקלים מהופעות, קמפיינים, תמלוגים וטלוויזיה. מיליונים מהסכום הזה נותרו כרווח בחשבון הבנק שלו בחברת רות הפקות שהקים על שם אמו.

הוא כנראה למד דבר או שניים ממנהליו לשעבר בני פרץ ואייל גולן, והחליט גם להשקיע את הכסף הגדול שהרוויח בעסקאות נדל"ן, במיוחד בתקופה שאין הופעות. בסוף השנה שעברה, לוי צירף בשקט אל חברת ההפקות שלו, חברה נוספת בשם ל. רות נדל"ן בע"מ, שתנהל את רכישות הזמר בתחום.

בית משיר: איתי לוי משקיע בנדל''ן דירה5 (צילום: באדיבות "אזורים" ו"מגדל")
יש עוד שתי דירות פנויות? הפרויקט ברמת גן | צילום: באדיבות "אזורים" ו"מגדל"
בית משיר: איתי לוי משקיע בנדל''ן דירה4 (צילום: באדיבות "אאורה")
נוף לספארי ברמת גן | צילום: באדיבות "אאורה"

לפי מקורבים, הזמר עשה כמה רכישות ומכירות של משרדים בפרויקט של מנהלו לשעבר בפתח תקווה, רכש דירה ברמלה ולאחרונה גם דירת חמישה חדרים בפרויקט חדש במתחם הטייסים על גבול רמת גן תל אביב. האחרונה, שתהיה מוכנה בשנת 2024, לוי רכש תמורת ארבעה מיליון שקלים.

לוי עתיד לסגור עוד עסקת נדל"ן גדולה בפרויקט אחר ברמת גן במגדל שיקום מעל מפעל עלית, שם ירכוש שתי דירות ארבעה חדרים בקומה ה-24, בסכום של תשע מיליון שקלים. לפי מקורבים, גם הבית אליו עבר לאחרונה בנס ציונה שעבר שיפוץ מאסיבי נסגר עם אופציה לרכישה עתידית. אז אומנם הזמר הצעיר עוד רחוק מנפח עסקי הנדל"ן של מנהליו לשעבר, אבל אין ספק שהוא בדרך לשם.