בזמן שרבים נאלצים לבטל את החופשות שתכננו לקיץ בגלל משבר הקורונה - יש כאלה, בעיקר בעלי ממון, שלא מוותרים על חופשות הקיץ והנופשים. אנשי עסקים וסלבריטאים רבים עזבו את המסכות בישראל לטובת בטן גב בטורקיה ויוון – חלקם ביאכטות וחלקם במטוסים פרטיים. שיחה שקיים נציג של חברה להשכרת מטוסים פרטיים חושפת כמה תצטרכו לשלם כדי לטוס לחופשה במטוס פרטי.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות  

טורקיה הפכה ליעד מועדף בימים אלה, וכל הישראלים שלא יכולים לוותר על חופשה יכולים להיכנס למדינה לאחר בדיקת חום וחתימה על הצהרת בריאות. נציג חברה להשכרת מטוסים פרטיים סיפר: "טיסה במטוס הקטן שלנו, שיכול להכיל עד שמונה נוסעים – עולה 12 אלף דולר".

נטלי דדון מבלה בימים אלו בטורקיה יחד עם משפחתה וגם איש העסקים צחי חג'ג' נפש עם משפחתו במרמריס שבטורקיה. המלון שנבחר לחופשה של משפחת חג'ג' הוא אחד מהמלונות היקרים שיש והמחיר ללילה עולה כמו מחיר חופשה שלמה בישראל – כ-6,000 שקלים ללילה.

יעד נוסף שהפך פופולרי במיוחד הוא מיקונוס ביוון. זהו יעד שמזוהה כבר זמן רב עם עשירי העולם. בין האנשים שנצפו נופשים שם הם איש העסקים טדי שגיא והזמר עומר אדם. מעבר למחירים הגבוהים שלא כולם יכולים לשלם, אסור לשכוח שכולם, ללא יוצא מן הכלל – נדרשים להיכנס לבידוד של 14 ימים אחרי שחוזרים לארץ.